Yazmayınca Daha Kıymetli Oluyormuşuz Sanki..

Bilmiyorum niye böyle oldu ama yazmayınca daha mı kıymetli olunuyor ya da daha mı çok değer biliniyor bilemedim 🙂 İnsanlar hep az yazdığımdan şikayet ederdi şimdi yazmak için can atıyorum ama yorum sayıları bunun bu şekilde olduğunu gösteriyor. Bugüne kadar çok şükür hiç yorum kaygısı gütmeden yazılarımı yazdım ama arşive şimdi bir göz atayım dedim 56 yazıda geçen ayın 1 yazısına neredeyse eşit yorum var.  Bende de öyle yazı yazma isteği var ki yazsam kitap olur o derece.

1 yıl yazmayınca birikti sanırım 🙂 Bu yazıyı sakın trip felan atıyorum şeklinde algılamayın sayın okur, sadece şaşırdım o kadar 🙂 Millet yazı yazabilmek için türlü taklalar atarken (zamanında benim de çok sık yaptığım) bana ilham geliyor ama siz maşallah yani sayın okur 😛

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "7 Yaşına Girdik.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  2
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 2