24 Mart 2017: Cuma
Gölge

Tamindir Online Oyunlar Bölümü Açıldı

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Oyun 18 Şubat 2012 1 2.557  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Çalışmalarını bu zamana kadar takdir ettiğim, Türk girişimcilerinin büyük bir başarısı olarak gördüğüm Tamindir’in online oyunlar bölümü de açılmış arkadaşlar. Kurulduğu yıldan bu zamana kadar program indirme ve teknoloji portalı olarak hizmet veren Tamindir’in online oyunlar bölümü yenilenmiş. Online oyunlar bölümü yenilenen arayüzü ile aksiyon, macera, rol yapma, simülasyon, strateji gibi kategorilerde en yeni ve en iyi oyunları sunuyor. Online oyunlar listesi, hem tarayıcı tabanlı hem de bilgisayarınıza indirebileceğiniz oyunlardan oluşmaktadır. Allods Online4StoryKnight Online World gibi popüler mmorpg oyunları bulabilirsiniz. Gerçekten bu site gittikçe büyüyor. Ne zamandır takip ediyorum inanılmaz bir mesafe katıp kendilerini aştılar. Bu gibi girşimleri her zaman destekleyip alkışlamak lazım bence. Birde tamindir’in video bölümü açılmış. Sokaktaki insanlara en çok kullanılan programları sormuşlar. O bölüm çok hoşuma gitmişti benim inşallah devamı gelir diye bekliyorum. Bu arada online oyunlara bir örnek olarak aşağıdaki video’yu ekliyorum.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Fifa 2009 Oyun Videosu" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir