Sevgiliye Alınabilecek En Farklı Hediye

Normalde sevgililer günü yada yılbaşı vs. tarzı günlerin hiçbirisini sevmemekle beraber bu yılbaşında farklı bir hediye oyunu ile tanıştım. Oyun bu zamana kadar ki piyasaya sunulan birçok oyundan farklı bir nitelik taşıyor. Bu yılbaşında tombala oynamak yerine AŞKAGEL adlı yeni oyunu oynamaya ne dersiniz 🙂 Ayrıca bu oyun sevgiliye hediye tarzında alabileceğiniz en iyi ve en farklı hediye olarak dikkatlerden kaçmıyor. Sevgiliye hediyeler türünde bence türünün en yeni örneği. Bu oyunu oynarken eminim çok zevk alacaksınız. En azından piyasadikilerden bir farkı olduğunu gösteriyor. Sevgiliye alınacak hediyelerde bu sene farklılık olsun istiyorsanız aşkagel oyununu denemekte fayda var. Aşkagel oyunun özellikleri ise şu şekilde:

Aşkagel Nedir?

 • AŞKAGEL”, çiftler için özel olarak tasarlanmış iki kişilik bir kutu oyunudur.
 • Oyunun içeriğinde yer alanlar şöyledir: 1 oyun alanı, 2 adet AŞKAGEL formu, AŞKAGEL kartları (20 adet), Aşk Bilmecesi Kartları (20 adet), Kalp Puan Kartları, 2 Kalp Piyon ve 1 Zar.
 • Oyunun başında eşlerden her biri birbirlerine göstermeksizin bir form doldurur ve formun sonuna eşinden gerçekleştirmesini istediği hayali yazar.
 • Daha sonra eşler zar atarak piyonlarıyla oyun alanında ilerler ve kalp puan toplamaya başlar. Eşleri oyun alanında oyunun başında doldurdukları formdaki yanıtlarını tahmin etmeye yönelik Aşkagel Kartları ve birbirlerini ne kadar iyi tanıdıklarına yönelik sorular içeren Aşk Bilmecesi Kartları beklemektedir.
 • Oyun alanında eşler aşklarına özel tatlı sürprizlerle, aşklarını dokunuşlarla harekete geçirecek romantik hanelerle karşılaşacaktır.
 • Oyun sırasında eşinizle doyasıya bakışmaya, ona masaj yapmaya ve onunla öpüşmeye hazır olun.
 • Oyun sonunda en çok kalp puan toplayan eş oyunu kazanır ve hayali gerçekleşir.

İstanbul masaj salonlarına ulaşmak için tıkla

AŞKAGEL”, sevgililer gününde, yıldönümlerinde, doğum günlerinde ve size özel daha pek çok anda eşinize, sevgilinize verebileceğiniz muhteşem bir armağan…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İHS Promosyon Kodları" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep’te doğdum, Adana’da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012‘de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak‘ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun‘da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

2 yorum

 1. sümeyra   •  

  siz aldınız mı bu oyunu.. güzel bir oyun ama tahminimce eşimle maksimum 2 kere oynayabileceğim bir oyun ve birkaç seferlik iiçin biraz pahalı sanki

 2. Sevgililer Günü Hediyesi   •  

  Teşekkürler güzel ilham verdn (:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.