31 Mart 2017: Cuma
Gölge

Rehber Firmalar

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 29 Nisan 2010 0 1.290  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Tüm Dünya’da olduğu gibi artık ülkemizde de internet odaklı bir hayat söz konusu. Tüm işlerimizi internet kanalıyla halletmeye başladık. Karnımız acıktığında, evimizde bir eksik olduğunda, kontörümüz bittiğinde kısacası başımız her sıkıştığında artık internete başvurur olduk. İşte tüm bunlar göz önüne alındığında firmaların bir arada listelendiği ve kategorize edildiği rehber sayfalar, insanlara rehberlik etmektedir.

Ücretsiz firma kayıt modülü ve arşivinde bulunan 200.000 firma ile Firmalarim.Org sitesi de bu sektörde söz sahibi sitelerden birisi. Bu rehber ile Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sektörlerin listesini ve bu sektörlerde iş yapan firmaların listesini bulabilirsiniz. Sadece firma isimleri ile sınırlı kalmayıp firma hakkında telefon, adres, firma profili ve fotoğrafları gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Tatil mi Tam Tatil" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir