Popüler Online Oyunlar

Online oyunlar zaman geçirmek için harika bir seçenektir.Peki bu oyunlara insanların bu kadar fazla alışmasının nedeni ne? Sebep olarak, her tipten insanın indirme gereği duymadan tek bir tıkla , çok geniş bir seçenek kataloğuna ulaşabilme imkanına sahip olması gösterilebilir.Bu kadar fazla seçenek imkanı var olduğunda, insanın aklına doğal olarak hangilerin popüler olduğu sorusu gelmektedir.Barbie Oyunları

Online flash oyunlar doğruca internet üzerinden oynanabilmektedir.Bir çok insan yoğun olan günlük hayatlarında, stres atmak için yeterli zamana sahip olmadıkları için flash oyunları daha çok tercih etmektedirler.Hem yetişkinlere hemde çocuklara hitap eden oyunlar, ailelere çocukları ile daha fazla zaman geçirme imkanı sundukları için daha popülerdirler.Aksiyon oyunları, daha çok genç kitle tarafından tercih edilmektedir.Aksiyon oyunlarının artan popüleritesinden dolayı bir çok site farklı zorluk derecelerinde kral oyun seçenekleri sunmaktadır.

En popüler tür ise strateji oyunlarıdır.Warcraft bu oyunlardan biridir.Bu oyunda diğer oyuncuların ordularını yok etmek için kaynak toplamalı, binalar inşa etmeli ve ordunuzu iyi bir şekilde yönlendirmelisiniz.Bu oyun gerçek zamanlı olarakda oynanabilmektedir.Kral oyunlarında diğer oyuncularla savaşan, dövüşen ve onları öldüren bir karakter olmak zorundasınız.Hedef, hayatta kalabilmek içindiğer oyuncuları elemektir.Aksiyon oyunları, oyun boyunca farklı görevleri yerine getirmek için ana karakteri oynadığınız oyunlardır.

Bucketball tüm dünyada en popüler oyunlar arasındadır.Oyunda, amaç oldukça basittir; topu kovaya atmak.Her top farklı bir renktedir ve her renk bir puan değerini ifade eder.Aynı renkte olan toplar, aynı renkte olan kovaya atılmalıdır.Basit ama eğlenceli bir oyundur.Kısa süreli boşlukları değerlendirmek için en iyi seçeneneklerden biri olduğu kesin.Bu yüzden de tüm dünyada çok popüler olan bir oyundur.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İşletmeler ve Gazete İlanları" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

4 yorum

 1. DarKWoLF   •  

  yazılarını genel olarak takipteyim izleyicelerede ekledim başarılar..

 2. Anonymous   •  

  Oldukça açıklayıcı bir yazı.Teşekkürler

 3. oyuncu   •  

  Online oyunları çok seviyorum hastasıyım, özellikle çiftilk oyuları çok hoşuma gidiyooo

 4. Anonymous   •  

  ben dark orbitte (24) lvl siz kaç lvl? 😀 😀 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.