Oksijen Çadırı Bölüm 3 ve 4…

Daha önce şurada ve şurada yayınladığım Oksijen Çadırlarının yeni bölümleri hazırlanmıştır arkadaşlar.İlk Bölümü 6,İkinci bölümü 15 defa indirilmesine rağmen henüz yorum yapılmadı.İnsan en azından “Gayet güzel olmuş” ya da “Şunları da eklesen daha iyi olurdu” gibi düşünceler hiç gelmedi.Ama ben bunlara rağmen 1 saat 15 dakika emek verdiğim 3. ve 4. bölümleri sizler için hazırladım.(ÖSS’ye hazırlandığım için vakit benim için çok önemli onun için vaktini yazdım)Eğer beğenirseniz ki ben inanıyorum beğendiğinize devamı da gelir Allah’ın izniyle…Hele siz bir indirip bakın sonra da yorumları yazarsınız inşallah.3. ve 4. Bölümleri resimlerin üzerlerine tıklayarak indirebilirsiniz.Yorumları bekliyorum Arkadaşlar 🙂
Beşiktaş erotik shop için tıklayınız.

Beşiktaş sex shop için tıklayınız.

Erotik shop için tıklayınız.

Sex shop için tıklayınız.

Kadıköy erotik shop için tıklayınız.

Kadıköy Sex shop için tıklayınız.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Oksijen Çadırı 1" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

3 yorum

 1. Necmiye   •  

  Enescim bu oksijen çadırı güzel bir şeye benziyor 🙂 Ama neden indirme şeklinde yaptın ki direk okuyabilsek blogunda daha iyi değil mi 🙂 Sen yorum yap dedin benim yorumda hemen yakınma oldu be uyuzcum :))

 2. be-gen-me-dim   •  

  çok boktan 🙂

 3. Enes   •  

  Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.
  @necmiye şimdi necmiye abla bu oksijen çadırını resim olarak tam ekran koyduğumda pikseli düşüyor ve hiç bir şey neredeyse okunmuyor.Onun için powerpoint biçimli şekilde koydum ki herkes net üzerinde oynama yapabilsin diye.

  @be-gen-me-dim Herkes beğenmeyebilir be-gen-me-dim.Fikrine saygı duyarım.Önemli olan bir şeyler oluşturabilmek.En azından hiçbir şey yapmamaktan daha iyidir öyle değil mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.