25 Mart 2017: Cumartesi
Gölge

Klima Servis Merkezi

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 24 Ağustos 2011 0 1.417  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Sürekli değişim gösteren ve kendini geliştiren, hizmette kaliteli standartlarını hedef alan, deneyimli bir ekibe sahip olan özel klima servisi siz değerli kullanıcılara kaliteli hizmeti sunmakta çekinmiyor. Ayrıca özel klima servisini seçtiğiniz takdirde memnuniyet, yüksek kalite, ucuz fiyat, profesyonel ve deneyimli kadro, teknolojiyle birlikte ilerleyen donanımlar, en kısa zamanda soruna çözüm ve sadakat gibi isteyipte bulamadığınız her çeşit kritere tek bir numara ile ulaşmanız mümkün. Özel Klima Servis Merkezi haftanın 7 gün 24 saati kesintisiz servis imkanı, 12 ay parça ve hizmet garantisi sunuyor.

Kaydınız çağrı merkezimize ulaştığında Personelimiz arıza bildiriminizi servis araçlarımıza iletiyor minimum süre içerisinde adresinizde oluyorlar. Ön tanınız yapıldıktan sonra arıza yerinde giderilebilecek bir durumda ise sorunu sonuca ulaştırıyoruz. Kullanılması lazım teçhizatın yetersiz bulunduğu durumlarda beyaz eşyanızı adresinizden teslim alıp merkezimize götürüyoruz. Gerekli onarımı gerçekleştirdikten ve test aşamalarından geçirdikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. İstek ve her türlü problemleriniz için 444 1 494 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Bu bir tanıtım yazısıdır.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Oyunlar Bizi Bizden Aldı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir