Grinin Asaleti Blogger Teması v1,0

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Merhaba değerli okuyucular ve takipçiler. Bugün sizlere yaklaşık 4 gün boyunca {yarım yamalak} üzerinde uğraşlar verdiğim, kullanmayı çok ama çok istediğim bir temayı sizler için sunuyorum ..! Temamızın ismi başlıkta da belirttiğim gibi Grinin Asaleti ..! Temanın ismini tabi ki ben koydum 😀 Bu temanın orijnali bir WordPress teması olan Minimal‘dir.  Elegant Themes‘in sunduğu bu temayı Blogger için düzenledim. Üzerinde epey bir değişiklik yaparak sizler için indirmeye hazır hale getirdim 🙂 Şunu baştan söyleyeyim: Temada otomatik resim boyutlandırma eklentisi aktif olduğundan sayfalar kısmı çalışmamaktadır. Ondan sonra yorumlarda bu kısım niye çalışmıyor felan demeyin ..! Bir blogcu arkadaşım olan Harun Turan‘ın da bu temayı kullandığını bilerek temadaki bir çok yerler bu temaya göre düzenlenmiştir. Bu uyarıları yaptıktan sonra temanın özelliklerine bakalım hemen:

  • Tema tüm tarayıcılarda aynı görünüyor. (Internet Explorer,Gogle Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari vb.)
  • Widget desteği vardır.
  • Tema iki kolonludur.
  • Gri ve siyah renk tonları hakimdir.
  • Cufon desteği eklenmiştir. Bu sayede başlıklar daha görünüşlü hale getrilmiştir.
  • Blogger Sayfa Numaralandırma özelliği eklenmiştir.
  • Orijinalinde olduğu gibi resimler küçük boyutta {150×150 px} ana sayfaya gömülmüştür.
  • Otomatik tek tıkla Blogger Yıldız Derecelendirmeyi aktif etme
  • Otomatik Blogger Tepkiler butonunu aktif hale getirme
  • Otomatik Blogger Paylaş butonu

Yani anlayacağınız bu temanın işlevsel özellikleri çok büyük. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Eğer sade bir tema arıyorsanız bu tema tam size göre !. Bu temanın Demo adresi bir diğer sitem olan enesilhan.org‘da mevcut. İndireceğiniz rar dosyasının içinde bazı görsel dosyalarda var. İsterseniz kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bir sorun ile karşılaşırsanız yorum formundan bildirebilirsiniz, kolay gelsin..
                                                                         DEMO

İndir

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Popho V3 Blogger Teması" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 25