Enes ve Blog’u 1 Yaşında…

Efendim acısıyla tatlısıyla 1 yılı geride bırakmışız.Daha dün gibi geliyor ilk yazımı gönderişim.Halâ inanamıyorum 1 senenin bittiğine.Dile kolay geliyor 1 sene demesi ama bu blogda geçirilen süreç hiç de dilde söylendiği gibi değilmiş. Bu blogum için gerçekten fedâkarlıklar yaptığımı söyleyebilirim.Ben bu blogu ne kadar çok sevdiğimi daha önce şurada yazmıştım.İlk yazımı 5 Eylül 2007’de yazmışım.3 gün geçikmeli de olsa bu yazıyı sizlerle paylaşacağım için çok mutluyum. Aslında ben ayın 7’sinde açtım diye biliyordum blogumu fakat 5.’deymiş 😀 Ve ilk yazımda şu şekilde olmuş:

Uzunca bir düşünüşten sonra artık blog’umun yayın hayatına girmesine karar kıldım.Bu blog’da herkesin uyguladığı yöntemler gibi bende yazılarımı yayınlayacağım ve arkadaşlarla paylaşacağım.Ama ne kadar uzun soluklu bir blog olur orasını bilemem.Bu blog’da belki günlüklerime de yer verebilirim.Ama öncelikle güncel haberler ve bazı forumlardan haberler ekleyceğim.Bugünlük biraz test aşamasında olsa da ilerki günlerde aktifleşecektir.Neyse lafı çok uzatmayalım ve neler yapacaklarımıza karar verelim…

enesilhan.blogspot.com

İşte yukarda ilk yazım o şekilde

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Araba Kullanmak Kolay Ama..." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.