Divshare Yeni Arayüz

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Her türlü dosyalarınızı 5 GB’a kadar saklamanıza imkan veren Divshare yeni arayüzü ile beni çok şaşırttı.En çok güvendiğim veri depolama sitelerinin başında yer alan divshare bugün ilk defa gördüğüm yeni arayüzüyle kendini biraz daha geliştirmiş.Yeni arayüzü gerçekten güzel olmuş.Farkı sizlerde görmeniz için tıklamanız yeterli 🙂 Yalnız tıklamadan önce de üye olmanız gerekli 🙂

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Pardus 2008 Çıktı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 2