24 Mart 2017: Cuma
Gölge

Bende Artık Turhost’tayım

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
İnternet Dünyası 14 Ağustos 2012 12 3.877  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Gün içinde belli aralıklarda kapalı kalan sitem artık ulaşılabilir durumda. Bundan önceki yazımda siteye bulaşan virüs hakkında yazı yazmıştım. Sorunun kaynağını belirledim gibi. Sorun temaya yerleşen fakat benim bir türlü bulamadığım koddan kaynaklanıyor. Yani anlayacağınız sorun temada. Ne yazık ki üstünde epey emek verdiğim bir tema yine hazin bir sonla kullanılamaz hale gelecek 🙁 Ne zaman bir şeye emek verip hazıra konmasam muhakkak onun başına bir şey geliyor ! Artık yakınmanın bir anlamı yok şimdiden kolları sıvayıp yeni tema hazırlıklarına başlamam lazım. Daha önce de subdomain‘leri sildiğimi bir yazıyla duyurmuştum hemde önemli bir şekilde.. Geçtiğim hostun özellikleri sınırsız olduğundan dosyaları tekrar yüklemeyi düşünüyorum. Yani konfor.enesilhan.net‘deki dosyaları tekrar oraya yükleyebilirim. Gerçi millet dosyaların yeni adreslerini çoktan değiştirmişlerdir ama olsun yine de ben orayı açmak istiyorum.

Sağolsun turhost’taki müşteri departmanı çok ilgili davrandılar. Sitemi sorunsuz bir şekilde turhost’a taşıdılar. Limitsiz trafik, limitsiz bant kullanımı beni aylar öncesinden şaşırmıştı zaten. Bu sorun kaynaklanmasa da ben zaten turhost’a bu kampanyasından sonra geçecektim. Yani yanlış anlaşılmasın ben bu sorunu yaşadım diye geçmiyorum. Netİnternet’de çok iyi hizmet veriyor ve ben bugüne kadar büyük bir sorun yaşamadım ufak kesilmeler haricinde. Orayı tavsiye ederim. Bu sadece bir bahane oldu aslında benim için. Diyorum ya zaten geçecektim bu olay da tuz biber oldu..

Bundan sonra sitede biraz bakım çalışması olacak gibi. Yeni temaya başlamam lazım. Eğer eski sorun tekrar baş göstermezse bu temaya da elveda diyeceğim. Ben birşeyi beğenerek kullanırsam emin olun 2 yıl sürekli bıkmadan devam edebilirim. Bu temaya da tam alıştım ki böyle bir sorun çıktı. Artık içime sinen başka bir tema editleyerek yola devam etmek istiyorum. Hepiniz sağlıcakla ve esen kalın. 1000 aydan daha hayırlı Kadir Geceniz‘de mübarek olsun. Bu gece de yaptığınız ve yapmış olacağınız duaların kabul olmasını Cenab-ı Allah‘tan niyaz ederim..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Dil Üslubuna Sahip Olmayan Blogları Okumuyorum !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

12 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir