29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

2. Yıl ve Peşinden Gelen Yeni Tema

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Blogger Temaları 5 Eylül 2009 27 15.877  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Az gittik uz gittik dere tepe düz gittik derken {bu laf da çok klasikleşti} birde bakmışım ki 2. yılımızı doldurmuşuz.Niye bu kadar çabuk oldu demeyin bende bilmiyorum. Gerçekten gözümü açık kapayana dek 1 sene geçmiş! 1. yılda aslında gün sayıyordum 1 yaşıma gireyim diye ama ilerleyen tarihlerde ne yazık ki bu istek yerini çaresizliğe bırakıyor. Gerek ÖSS sınavı hazırlıkları gerekse pek vakit bulamamamdan dolayı bu sene bu şekilde geçmiş oldu. Oysa 1. yılda nasılda hevesliydim. 1. yıl biterken kayda değer yazılarımı listelemiştim. Fakat bu sene hiç de öyle kayda değer yazılar yazdığımı düşünmüyorum. Ama yine de buna rağmen desteklerini ve yorumlarını esirgemeyen herkese sonsuz Teşekkürlerimi iletiyorum.Sizler olmasaydınız belki de bu blog kendi haline mahkum kalabilirdi.Yorumların gelmesi insana müthiş bir özgüven getiriyor ve muhakkak yazacak bir şeyler bulabiliyorsunuz hayattan… Temaya gelince:

Hayatımda hiç bu kadar uzun süreli bir tema kullanmamıştım. Arthemia temasını gerçekten çok sevdim. Üstünde çok oynadığımı düşünüyorum bu yüzden orijinal halinden baya bir uzaklaşmıştı. Eğer isteyen olursa yorum kısmına istediğini belirtsin paylaşabilirim.Gerçi isteyende olmaz ama söylememezlik etmeyeyim dedim.

Yeni tema ise arthemia temasına göre çok sade ve daha kullanışlı. Temayı yaklaşık 1 aydan beri düzenliyorum.Bu kadar uğraşılmaz belki ama uzun vadede ileriyi düşündüğüm için baya bir emek sarfettim.Eksik bir yer gördüğünüzde bildirirseniz sevinirim.Tekrar yorumlarını ve desteklerini esirgemeyenlere Teşekkür ederim.İyiki Varsınız…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "En Yeni Blogger Temaları 2" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

27 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir