Enes İLHAN\ Zaman Tüneli..

Öyle İşte.. Yorum Yok 1.594 24 Aralık 2011

En uzun verdiğim aralardan biri oldu bu uzun yazı yazmama sendromu. Çünkü kendime göre belli sebeplerim var. Bu sene hayatımda hiç yaşamadığım yoğunluğu yaşadım. Hiç bu kadar kendimi yoğun hissetmemiştim. Demek ki insan ayaklarının üstüne basmayı öğreneceği zaman böyle yoğunluklar olması çok doğal.. Ara verdiğim süreçte bir çok şey olmuş aslında. Yazı yazmamamın temel sebeplerinden birisi sitemin aşırı yavaş açılıyor olması aslında. Girmek bile istemiyorum inanın çoğu zaman. Hele internet bağlantınız çok düşükse vay halimize ! Sitenin database’si 25 küsür MB olmuş :-S Bu gerçekten küçümsenecek bir rakam değil benim için. Benim öyle çok aşırı yazı yada video felanda yokturdur yazılarım da halbuki. Nedense sürekli şişiyor kendi kendine. Bende bu yüzden hem sıfırdan bir veritabanı kurup üstüne wordpress’i yeniden kurarak ve birde temayı değiştirerek sıfırdan başlamak istiyorum. Anlayacağınız wordpress serüveni yeniden başlayacak benim için.

Aslında yazacak o kadar çok şeyim varki hepsini anlatmaya zamanım yetmez sayın okur. Keşke aklımda olan yazıları zamanında yazmış olabilsem. Zamanlı yazıyı da ben sevmiyorum tıpkı bayat ekmek yemek gibi.. Taze olsun az olsun düşüncesinden yanayım. Ah keşke bu sorunlar olmasaydı ve bende siteyi bu kadar başı boş bırakmasaydım. Neyse olan oldu artık geri dönüşü yok. Hele şu finalleri bir atlatayım evde çok çok güzel yazılar yazmayı düşünüyorum inşallah. Zaten kendimi en çok evimde rahat hissediyorum ve en çok yazımı evde yazabiliyorum. Bu yüzden evde bir buçuk ay kadar kalacağım inşallah bir aksilik olmazsa. Finallerimiz ayın 13’nde bitiyor. Bakalım zaman ne gösterecek.

Bu sene KPSS sınavı var DGS sınavı var + Açıköğretim de yazabilirim. Off allah’ım nasıl bir karmaşıklıktır bu yahu :-S Ne yapacağım hiç bilmiyorum ama kpss ve dgs’ye kesin gireceğim. Zaman ne gösterir bilmem ama ben artık okumaktan bıktım sayın okur. Kendimi bildim bileli okuyorum bu ne ya ! Biraz ara verip daha sonra tekrar devam etmek istiyorum. Eğer kpss’yi olurda kazanırsam aradan geçen zaman içinde hem maaşımı yükseltme hemde kariyer yapma plânım var. Bakalım ben hedeflerime ve hayallerime ulaşabilecek miyim ? Bunu hep beraber göreceğiz inşallah. Şimdilik bu yazı bu kadar olsun ama ben bu gidişattan hiç memnun değilim. Eminim sizlerde memnun değilsinizdir. Dediğim gibi daha aktif bir şekilde geri dönüş olacak inşallah. Esen kalın..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Gelecek Kaygısı Güderek Yaşamak.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?