Yeni Tema, Yeni Heyecan..

yeni-tema-yeni-heyecan

2007 yılında blogumu ilk açtığım zamanlar, “ben buraya ne yazacağım” yazsam dahi “kim okur” felan gibi düşünceler içerisindeydim. Baktım ki aylar geçtikçe blogumu tanıyan ve yorumlarıyla güzel şekilde destek veren insanları gördükçe içimde değişik hisler oluşmaya başlamıştı. Görünüm gerçekten benim için her zaman ön plân da olmuştu, o zamanlar bile..

Blogspot da başladığım bu serüvene yeni neler yapabilirim düşüncesiyle sürekli çabalamaya çalıştım. O zamanlar evdeki interneti sınavım dolayısıyla kapattırdıktan sonra kendimi yine de frenleyememiştim. İnternet cafe’ye sürekli blogla ilgili bir şeyler yapmak için gider olmuştum. Millet deli gibi oyun oynarken benim blog için yapmak istediklerimi şimdi görseniz belki de gülerdiniz sayın okur 🙂

Yazı her zaman ön plân da olmalı ve okumayı kolaylaştırmalıdır. Bunun yanın da okunma isteğini ve içimizi ferahlatan bir tema olması her zaman önceliklerim arasında olmuştur. Bir temayı beğendiğim zaman uzun yıllar kullanabilirim. Ama eğer ki en ufak yerinde içim de bir tereddüt varsa o temadan bir şekilde vazgeçmişimdir. Yine öyle oldu ve sonun da istediğim gibi bir temayı kendime göre düzenleyebildim.

Bu tema ben de uzun süreden beri var ama kullanmak bugüne nasip oldu. Fazlasıyla ayrıntılı bir paneli olduğu için sürekli bu temayı ertelemek zorunda kalmıştım. Ama artık göreceğiniz üzere yeni bir tema mevcut ve ben gerçekten bu temadan zevk alarak bazı yerlerini düzenlemeye çalıştım. İnşAllah sizlerin de beğeneceğini umuyorum. Yeni bir tema demek yeni bir serüven demek bana göre.. Her zaman yeniliğe açık biri olmaya çalıştım. O yüzden çağın gerisinde kalmadan, çok da abartmadan ilerlemeye devam edeceğim.

Bu yazı sadece yeniliğin habercisi olarak yazıldı. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim, hoşçakalın dostlar..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "WP Mail SMTP Alternatifi Eklenti: Easy WP SMTP" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

4 yorum

 1. Çağrı Akol   •  

  Her zamanki gibi çok güzel olmuş enescim. Son zamanlarda bloglara hic vakit ayiramiyorum. Gerek okumaya gerekse yazmaya baya bir ara vermistim. Umarim yine eskisi gibi okumaya ve yazmaya vakit bulabilirim.
  Sevgiler..

  • Enes ILHAN   •     Yazar

   Çok teşekkür ederim Çağrı abi, sağolasın. Umarım en kısa sürede senin de yazılarını okuyabiliriz abi 🙂

 2. Ayhan KORKMAZ   •  

  Bu aralar ben de tema değişikliği yapmak istiyordum ve senin seçtiğin tema da alternatifler arasındaydı. Ancak farklı bir tema seçtim. Yeni tema ile daha hevesli ve bol bloglar 🙂

  • Enes ILHAN   •     Yazar

   Öncelikle çok teşekkür ederim Ayhan. Yeni temanı eskisine nazaran çok daha başarılı buldum. Bundan önceki temanın tasarım anlayışı baya eskimişti bana göre, çok iyi yapmışsın değiştirmekle. Senin de yeni teman hayırlı olsun, iyi bayramlar 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.