24 Mart 2017: Cuma
Gölge

Yeni Tema ile Yola Devam..

Wordpress 17 Nisan 2016 11 403  20
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Kaç oldu bilmiyorum ama ben bu değişimleri gerçekten seviyorum. 2007 yılından beri sayısız bir tema değişikliği yapmadım aslında. Hep elde olanla yetinmeye çalıştım ve bununla birlikte sürekliliği uzun olan temalara yöneldim. Her tema üzerinde (özellikle 2009 senesinden sonra) çok emek verdiğimi düşünüyorum. Bir insan bir temayı neden haddinden fazla kurcalar ve sanki dünyanın en önemli işini yapıyormuş gibi saatlerini harcar ?

İnanın bilmiyorum, kusursuz olmasını tabi ki bekleyemem ve bu konu da mükemmelliyetçi birisi değilim ama temayı sadece kendi gözümden değil sizlerin de nasıl göreceğini düşündüğüm için sanırım bu kadar önem veriyorum. Elimdeki imkanlar dahilinde bir çok mobil cihazdan testler yapıyorum vs. vs. Sadede gelecek olursak bu tema için şimdilik çok bir şey yaptığımı söyleyeyem. Çağrı kardeşim sağolsun gerekli olan her şeyi zaten elinden geldiği kadar yapmış.

Aslında aklım themeforest gibi bilindik bir siteden yabancı bir tema almaktı ama yabancı kazanacağına Yerli kardeşimiz kazansın diyerek bu temayı satın aldım ve çok da güzel tasarlandığını düşünüyorum. Velhasıl kelam yeni bir tema ile kişisel blog adresim için yola devam kararı aldım. Aslında eski temamdan yeni bir temaya geçip geçmeme hakkında çok düşündüm fakat bazı sorunlardan dolayı (mobilde chrome’da site çok kasılıyordu) ve biraz yenilik iyi olur düşüncesiyle yaklaşık 2 yıldır kullandığım temadan vazgeçmiş bulundum.

Temanın bir sürü işlevselliği bulunmakta. Bunları ben saymakla bitiremem o yüzden siz arayıp bulabilirsiniz. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar, umarım bu yeni temayı sizlerde beğenirsiniz arkadaşlar, hayırlı günler dilerim 🙂

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "WordPress Beğen Butonu" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

11 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir