Enes İLHAN\ Yazmayınca Daha Kıymetli Oluyormuşuz Sanki..

Öyle İşte.. 2 yorum 715 4 Mart 2016

Bilmiyorum niye böyle oldu ama yazmayınca daha mı kıymetli olunuyor ya da daha mı çok değer biliniyor bilemedim 🙂 İnsanlar hep az yazdığımdan şikayet ederdi şimdi yazmak için can atıyorum ama yorum sayıları bunun bu şekilde olduğunu gösteriyor. Bugüne kadar çok şükür hiç yorum kaygısı gütmeden yazılarımı yazdım ama arşive şimdi bir göz atayım dedim 56 yazıda geçen ayın 1 yazısına neredeyse eşit yorum var.  Bende de öyle yazı yazma isteği var ki yazsam kitap olur o derece.

1 yıl yazmayınca birikti sanırım 🙂 Bu yazıyı sakın trip felan atıyorum şeklinde algılamayın sayın okur, sadece şaşırdım o kadar 🙂 Millet yazı yazabilmek için türlü taklalar atarken (zamanında benim de çok sık yaptığım) bana ilham geliyor ama siz maşallah yani sayın okur 😛

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "7 Yaşına Girdik.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

28 Mart 2016 - 13:37:13

Şuan iyi gidiyorsun bence @Enes ben yeni konularını görmeyince eski konularına bakıyorum şahsen. Ben mesela kişisel blog adresimde yeni yeni yazmaya başladım. Zamanla gelende, gidende, okuyanda okumuyana da eywallah. 🙂 Tabi ki işin ciddiyedi kişiler ve çevredeki kişilerin internet dünyası üzerinden yazmış olduklarınızı okuması, takip etmesi ve yorum yazması ayrı bir heves katmaktadır.

29 Mart 2016 - 00:40:28

Çok teşekkür ederim Ersin kardeşim bu yorumun benim için gerçekten önemliydi. Öyle bir şey ki bu yazdığın yazıları birilerinin okuduğunu biliyorsun ama hiçbir şekilde yorum gelmeyince ister istemez yazma şevkin biraz kırılıyor. Yaklaşık 8,5 yıllık blog serüvenim de “zorlama yazı yazacağıma hiç yazmam daha iyi” prensibiyle bugünlere geldim. Aynen dediğin gibi okuyana da okumayana da eyvallah 🙂 Ellerine sağlık, tekrardan teşekkür ederim bu güzel yorumun için..