Enes İLHAN\ Yaz Aylarında Gezilebilecek Siteler

Eğlencelik 9 yorum 8.749 15 Temmuz 2008

Malumunuz Türkiye’de yaz ayı erken geldi ve kendisini aşırı bir şekilde hissettirmeye başladı,hem de fazlasıyla 🙂 Şu günlerde insanın ne dışarıya çıkıp gezesi geliyor ne de başka türlü etkinlikler…Tek yapabildiğimiz şey bilgisayar başında ya oyun oynamak oluyor ya da vakit geçirmek için değişik sitelere girmek oluyor.Hal böyle olunca da değişik siteleri bulmak biraz zor oluyor ya da zor demeyelim belli başlı sitelerin dışında diğer siteleri unutabiliyoruz.Bende bu unuttuğumuz ya da daha önce hiç girmediğiniz siteleri biraz derlemeye çalıştım ve şöyle bir liste oluşturdum.Eğer canınız bilgisayar başında fena halde sıkılıyorsa,yapacak bir şeyiniz kalmadıysa bu sitelere girerek biraz olsun stres atabilir veya canınızın sıkıntısını giderebilirsiniz.İşte can sıkıntınıza derman olabilecek bazı siteler:

1-Site: limk.com

Site Açıklaması:Limk’in “boş zaman geçirgeci” şeklindeki saloganı, “boş zamanlarda girilecek siteler” listesine eklenmesi için yeterli bir sebep.Boş zamanlarınızı öldürmek ya da değerlendirmek için ziyaret edebileceğiniz binlerce eğlenceli ve öğretici link mevcut.
2-Site: Teknosohbet.tv
Site Açıklaması: Siteye girdiğiniz videoların her bölümü 10-15 dakikadan ibaret Teknosohbet.TV programlarının hepsi site üzerinden izlenebiliyor.Teknoloji ve geyik muhabbeti bir araya gelince neler oluyor görmek isterseniz Teknosohbet.TV’yi takip etmenizi öneriyorum.
Site Açıklaması: Müziksiz yaz olur mu hiç? TTNet ADSL aboneleri,abonelik türlerine göre TTnet müzik servisinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor.TTnet müzik arşivinde yaklaşık 84 bin Türkçe şarkı bulunmakta.

 

4-Site: e-kolay oyun
Site Açıklaması: Yaz sıcaklarının sıkıntısını üzerinizden atmak için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri de oyun oynamak.E-kolay oyunda herhangi bir dosya indirmenize gerek kalmadan,internet üzerinden oynayabileceğiniz yüzlerce tek kişilik oyun bulabilirsiniz.

 

Site Açıklaması: Yaz tatilini bir programlama dili öğrenmek,sektörel bir yazılımda kendinizi geliştirmek ya da web tasarımı,web programlama gibi belli başlı alanlara yönelmek için değerlendirebilirsiniz.Bedavasiteyapmak.com’da bu alanlar için alternatif bir site.

 

Bunlar gibi hiçbir siteye girmeyeceğim diyorsanız da oturun ders çalışın,test çözün,kitap okuyun 🙂

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Doğa Resimleri" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

Kerem Akyol
15 Temmuz 2008 - 20:05:00

Yapacak hiç bir işiniz yoksa miniclip.com u tavsiye ederim kaliteli flash oyunlar var.

Enes
16 Temmuz 2008 - 00:28:00

@Kerem Akyol

Evet Kerem miniclip.com’u 2 sene öncesinden beri biliyorum.Çok güzel oyunlar var hatta bende PC Net’in Nisan CD’si olması lazım onun içinde yüklenmiş olanlar vardı sitesinden.Kotalı kullanıcılar için iyi bir yöntemdi PC Net’in yaptığı.Şu anda girebilirsiniz ama eğer kotalı kullanıcıysanız dikkat derim ben 🙂

PowerProNet
3 Şubat 2009 - 01:58:00

Merhaba!
Sen Benim Sitemi Ziyaret Edermisin:
http://www.powerpronet.net
Hello!
You Visit A My Website:
http://www.powerpronet.net

PowerProNet
6 Şubat 2009 - 01:55:00

Merhaba!
Sen Benim Sitemi Hiç Ziyaret Ettinmi?
http://www.powerpronet.net
Sitenin Konusu:Casus Telefon

Bilgisayar Takip
7 Şubat 2009 - 03:30:00

Merhaba!
Bilgisayar Takip Yazılımları Burada:
http://www.bilgisayartakip.net
Çok Ucuz

Rana
3 Haziran 2009 - 05:34:45

Son linkte yazdığın "Bedava site yapmak" ücreli mi? Değilse yazın hemen yapmaya başlayayım 😀

Anonymous
26 Ekim 2009 - 17:33:59
30 Ekim 2011 - 15:08:37

Merhaba !
Teknolojik Haberler,Film İndirme Ve Kendi Çektiğim Amatör Fotoğraflarım Burada;
http://www.alpruyumz.blogspot.com
Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

26 Temmuz 2015 - 19:49:21

Web sitenizi hemen her gün ziyaret ediyorum. Çok güncel ve başarılı bir siteniz var.