Yarış Oyunları

Boş zamanlarında dışarı çıkmaya üşenen kişiler ya da ofiste 10 dakikalık bir molada hızlı bir eğlence isteyenler için yarış oyunları başlıyor. Araba tutkunlarının vazgeçemedikleri bu yarış oyunlarında önemli olan sadece hız yapmak değil aynı zamanda yön okları ile profesyonel bir sürücü gibi aracı yolda tutmaya çalışmalısınız. Tokyo Drfit filminden esinlenilerek bazı drfit oyunları da flash tabanlı olarak yapılmıştır. Siz değerli kullanıcılarımız için bulduğumuz ve beğendiğimiz yarış oyunları şöyledir:
Tır Park Etme
Formula 1 Yarışı
Formula arabalrı ile hız kesmeden virajları bu oyunda da tıpkı gerçekte olduğu gibi dönebiliyorsunuz.

Araba Treni
Araba Parkı
Ralli

Araba park etme
Bu oyunlar ile bol vakit geçirip eğlendikten sonra günün stresini atıp kendinize eğlenceli bir zaman yaratabilmiş oluyorsunuz. Oyun severler çok daha büyük boyutlu uzun seviyeli oyunları sevseler de arada bir daha basit ve açılması çok daha hızlı olan bedava flash oyunlar ile de alternatif oyunlar oynayabiliyorlar. yarış oyunu oynarken 2 kişilik yarışlar yapıp arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Yeni çıkan oyunlar ile sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. İyi eğlenceler.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Flash'ın Kısa Tarihçesi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.