Enes İLHAN\ Winrar İndir

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 957 1 Eylül 2013

Winrar en güvenilir arşiv programlarından biridir. En çok kullanılan rar formatını kullanabilmek için geliştirilmiş bir programdır. Dosyaların sıkıştırılarak daha düzenli olarak saklanmasını sağlar. Arşivleri şifre vererek sıkıştırmak daha güvenli bir yoldur. Bilgisayara bir virüs girdiğinde öncelikle açık olan dosyalar zarar görecektir. Şifre ile sıkıştırmak güvenliği biraz daha artıracaktır. Büyük dosyalar sıkıştırılarak alan tasarrufu sağlanabilir. İnternette dosyalarımızı tek bir dosya halinde yayınlamak daha pratiktir ve zamandan tasarruf sağlar.

Bilgisayar kullanıcılarının en çok tercih ettiği sıkıştırma programı olan winrar, gelişmiş arşivleme özellikleri ile profesyonel bir yazılımdır. Winrar satın alınabilir ya da tam sürüm olmadan da kullanılabilir. winrar indir internet adresinden winrar programını indirebilirsiniz. Çoklu dil desteği bulunan bu arşivleme aracını Türkçe kurulum ve kullanım seçeneği de bulunmaktadır. Winrar dosyaları sıkıştırarak onların daha hızlı gönderilmelerini ve paylaşılmalarını sağlamaktadır. Kullanıcılara zaman kazandırır ve harddiske alan açar.

Bilgisayarınızda winrar yüklü değilse ve size rar ya da zip uzantılı dosya gönderilirse bu dosyayı açamazsınız. Bu yüzden winrar bilgisayarınıza yüklemeniz gereken önemli bir yazılımdır. Winrar yüklemek için yukarıda verdiğimiz internet adresinde winrar indir yazısına tıklamanız gereklidir. Dosya indirildikten sonra ileri komutlarıyla yüklemeyi tamamlamış olacaksınız. Winrar’ın son sürümünde virüslere karşı daha etkin koruma sağlayan yeni güvenlik ayarları bulunmaktadır. Arşiv tamiri seçenekleri de bulunmaktadır. Hata giderme ve performans artıran yenilikler de bulunmaktadır.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Kanal D Yayın Akışı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?