Windows Live Messenger 9

Türkiye’de belki de birçok insanımızın vazgeçemediği ve günden güne kullanıcısını arttırdığı messenger’ın 9 sürümü çıktı. Yurduma kime sorsan bilecek duruma geldi şu sanal msn olayını 🙂 8 yaşında bir çocuk da kendine msn hesabı açabiliyor 80 yaşında bir ihtiyar delikanlı da açtırabiliyor(bu yaşta ne yapacaksa) O kadar iç içe olmuşuz ki bu msn ile kimi görsem internet kafede yaptıkları ilk şey bilgisayar hesapları açılır açılmaz msn’e girmek.Yahu bir durun bari bilgisayar biraz nefes alsın.Sonra hemen şikayet ediyorlar bu masa açılmıyo beni bilmem kaçıncı masaya alırmısın…

Ya biraz kültürlü olmak bizim ruhumuzda yok herhalde.Birşey popüler olur hemen gider ona üye oluruz.Bir diğer örnek facebook. -“Salih abi sen Facebook’a üye misin? Değilim ama iyi bir şeyse olabilirim” 🙂 Yukarıdaki örnek sanırım durumumuzu açıkça ortaya koyuyor.Neyse çok fazla konuşmadan windows live messenger’ın indirme adresini vereyim.Yazılımı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Dipnot:Windows Live Messenger’ın bu sürümü msn plus ve çoklu oturum açmayı desteklemiyor.Bunu da bir kez düşünün ve sonra karar verin.

::
Windows Live Messenger 9’u indirmek için buraya tıklayın

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Fenerbahçe-Partizan Golleri" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

5 yorum

 1. gokhans   •  

  Daha final sürüm değil.Geliştiricilere dağıtılan sürüm..

 2. Enes   •  

  @göhans

  Evet bu final sürümü değil.Bazı kullanıcılara özel olarak dağıtılan sürüm.Benimde ziyaretçim özel olduklarından onlarda indirebilir 🙂

 3. Kerem   •  

  Eklentilerle uyumlu çalışmayacağı için final sürümü beklemek lazım:)

 4. Enes   •  

  @Kerem

  Evet bu sürümü henüz beta.Eğer tam anlamıyla kullanmak istiyorsanız final sürümünü beklemeniz gerkiyor.Ama çok merak edenler bu sürümü indirebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.