Enes İLHAN\ Windows Live Messenger 9

İnternet Dünyası 5 yorum 2.715 27 Ağustos 2008

Türkiye’de belki de birçok insanımızın vazgeçemediği ve günden güne kullanıcısını arttırdığı messenger’ın 9 sürümü çıktı. Yurduma kime sorsan bilecek duruma geldi şu sanal msn olayını 🙂 8 yaşında bir çocuk da kendine msn hesabı açabiliyor 80 yaşında bir ihtiyar delikanlı da açtırabiliyor(bu yaşta ne yapacaksa) O kadar iç içe olmuşuz ki bu msn ile kimi görsem internet kafede yaptıkları ilk şey bilgisayar hesapları açılır açılmaz msn’e girmek.Yahu bir durun bari bilgisayar biraz nefes alsın.Sonra hemen şikayet ediyorlar bu masa açılmıyo beni bilmem kaçıncı masaya alırmısın…

Ya biraz kültürlü olmak bizim ruhumuzda yok herhalde.Birşey popüler olur hemen gider ona üye oluruz.Bir diğer örnek facebook. -“Salih abi sen Facebook’a üye misin? Değilim ama iyi bir şeyse olabilirim” 🙂 Yukarıdaki örnek sanırım durumumuzu açıkça ortaya koyuyor.Neyse çok fazla konuşmadan windows live messenger’ın indirme adresini vereyim.Yazılımı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Dipnot:Windows Live Messenger’ın bu sürümü msn plus ve çoklu oturum açmayı desteklemiyor.Bunu da bir kez düşünün ve sonra karar verin.

::
Windows Live Messenger 9’u indirmek için buraya tıklayın

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Fenerbahçe-Partizan Golleri" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

gokhans
28 Ağustos 2008 - 10:08:00

Daha final sürüm değil.Geliştiricilere dağıtılan sürüm..

Enes
28 Ağustos 2008 - 15:10:00

@göhans

Evet bu final sürümü değil.Bazı kullanıcılara özel olarak dağıtılan sürüm.Benimde ziyaretçim özel olduklarından onlarda indirebilir 🙂

Kerem
28 Ağustos 2008 - 19:14:00

Eklentilerle uyumlu çalışmayacağı için final sürümü beklemek lazım:)

Enes
28 Ağustos 2008 - 21:43:00

@Kerem

Evet bu sürümü henüz beta.Eğer tam anlamıyla kullanmak istiyorsanız final sürümünü beklemeniz gerkiyor.Ama çok merak edenler bu sürümü indirebilir.