Enes İLHAN\ Web Tasarım Firmaları / 3C Bilişim

Tanıtıcı Yazılar 1 yorum 2.134 22 Mayıs 2010

Bu ay sizlerle paylaşmak istediğim bir web sitesi var;3C Bilişim… Yeni nesil Web tasarımı, web yazılım ve seo konularında hizmet veren bu firma bana göre diğer firmalardan farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Tespit ettiğim bu özelliklerden biri dünya web birliği standartlarında web siteleri yapıyor olmaları. Yani W3C uyumlu web siteleri. (W3C Hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Google’ da “w3c standartları” diye arama yapabilirsiniz)
Web tasarım camiasında son zamanlarda çok konuşulan % 100 Div ve Css ile tasarım anlayışıyla Google dostu web siteleri oluşturmaları da diğer bir artıları bana göre. Evet Table yerine yeni nesil tasarım anlayışı olan Div ve Css kullanıyorlar. Bu özelliklere sahip web sitelerinin Google tarafından da mükafatlandırıldığı da bir gerçek. 3C Bilişim’ i bu özelliklerde işler yaptığı için kutluyorum. Firmanın web sitesini www.3cbilisim.com linkinden görebilirsiniz.
Hepinize Google dostu yeni nesil web siteleri dilerim :))

gürçeşme arçelik servisi
poligan arçelik servisi
üçkuyular arçelik servisi

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "30 ağustos zafer bayramı kutlama videosu fiyatları" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

Şükrü Ak
3 Haziran 2010 - 13:13:51

Paylaşım İçin Sağolun. Web Tasarım Konusunda yardımcı olabiliriz.

http://www.rdwebtasarim.com
http://www.akwebtasarim.com