Web Tasarım Firmaları / 3C Bilişim

Bu ay sizlerle paylaşmak istediğim bir web sitesi var;3C Bilişim… Yeni nesil Web tasarımı, web yazılım ve seo konularında hizmet veren bu firma bana göre diğer firmalardan farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Tespit ettiğim bu özelliklerden biri dünya web birliği standartlarında web siteleri yapıyor olmaları. Yani W3C uyumlu web siteleri. (W3C Hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Google’ da “w3c standartları” diye arama yapabilirsiniz)
Web tasarım camiasında son zamanlarda çok konuşulan % 100 Div ve Css ile tasarım anlayışıyla Google dostu web siteleri oluşturmaları da diğer bir artıları bana göre. Evet Table yerine yeni nesil tasarım anlayışı olan Div ve Css kullanıyorlar. Bu özelliklere sahip web sitelerinin Google tarafından da mükafatlandırıldığı da bir gerçek. 3C Bilişim’ i bu özelliklerde işler yaptığı için kutluyorum. Firmanın web sitesini www.3cbilisim.com linkinden görebilirsiniz.
Hepinize Google dostu yeni nesil web siteleri dilerim :))

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Florida'da Oto Kiralama" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.