29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Ucuz Hosting ve Domain Almak

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 3 Mart 2010 8 3.516  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Ucuz deyince aklınıza “kalitesiz” kelimesi gelmesin. Size uygun fiyata nasıl domain ve hosting alabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Domain firması olarak Godaddy tercih ediyoruz. Godaddy dünyadaki bilinen en iyi domain firmalarından. Domain sektörünün Kralı diyebiliriz. Godaddy den domain almak için gerekli basamakları linke tıklayıp takip etmeniz yeterlidir. Domain alırken unutmamanız gereken Godaddy indirim kuponu yani Godaddy Promo Code kullanmak. Bu kuponu Godaddy’den domain transfer etmek içinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha ucuza domain alabilirsiniz.

Sıra geldi
 Hosting şirketlerinin KRALına: Hostgator
Hostgator yabancı firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında bunun başlıca sebebi TÜRKÇE destek sunması tabi ki. Hostgator çalışanı SEFA GöL, sağolsun tüm türk kullanıcılarına %100 türkçe destek sunmakta. Hostgator hosting paketleri ek özellikleri:

– %99,9 Uptime oranı
– İlk defa TÜRKÇE destek veren yabancı firma olması
– Limitsiz Alan, Trafik, Domain ekleme özellikleri
– Uygun fiyat (Aylık $4.5 a bu hizmetleri veren baksa bir firma bulmak cok zor)
– 2007-2008-2009 yılı en iyi host firması seçilmesi (hosting forumlarında ve bilgisayar dergilerinde)

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Vakansee Otel Bilgileri ve Tatil Rehberi Sitesi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

8 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir