Şu Sıralar İyiyim Çok Şükür

Selamın Aleyküm Blog alemi.Buraya konu yazmayalı tamı tamına 2 küsür ay olmuş.Gerçekten insan özlüyor şuraya yazmayı.Daha önce internet kafeye geldim ama bir türlü konu yazma fırsatım olmadı,kısmet bugüneymiş.. Bu süre zarfında ne oldu kısaca değineyim: Dershane başladı başlayalı dersler çok yoğun gidiyor.Deyim yerindeyse hiç durmadan çalışıyoruz elhamdülillah.Bazen hiç istemesem de kendimi zorluyorum.Biliyorum ki sonucu iyi olacak inşallah. Bazen sabahları kalktığımda dershaneye bile gitmek istemiyorum,o sıcak yataktan kalkmak hiç istemiyorum ama biliyorum ki gitmek zorundayım.Dersler bazen yorucu ortam bazen sinir edici oluyor ama katlanıyoruz.Çünkü katlanmak zorundayız.Bizim ders çalışmaktan başka bir lüksümüz yok,olmamalı.Bu şekilde inanarak yola devam ediyoruz.Rabbim de “Yürü Kulum” derse neden olmasın ki ?

İşte ders ve dershane yukarıda ki gibi.Beni tanıyanlardan ve blogdan haberi olanlardan sadece bir isteğim var “Dua” Dualarınız benim için çok önemli dostlar.Sadece şimdi değil hayatımızın her anında lazım olan şey dua.Dualarınızı esirgemezseniz çok mesut olurum arkadaşlar.. Dershane sürecinde bunları yaşıyorum.Bunun dışında konsere gitmiştim.Hayatımda ilk defa bir konsere gittim ve iyikide gitmişim.Sagopa Kajmer&Kolera teşrif ettiler Gaziantep’e.Konser olacağını 1 ay öncesinden duymuştuk o yüzden bu sefer de kaçırmayalım dedik ve gittik kuzenle.Konser bitince sesimizin gittiğini de fark ettik 🙂 Konuşuyoruz konuşuyoruz sesimiz gerçekten kısılmış.İlk defa sesimin o denli gittiğini gördüm (: Konserden laf açılmışken birkaç da fotoğraf ekleyelim bari.İşte 26 Ekim 2008 Gaziantep Konseri:

                                       
                                       

İşte konserden bu görüntüler kaldı.Bir daha olursa bir defa daha gitmek isterim gerçekten çok güzeldi.Herkese tavsiye ederim ayrıca..

Benim hayatım bu şekilde devam ediyor.İşte ilk yazı fırsatını buldum çok şükür.Benim için çok iyi oldu,belki sizin içinde iyi olmuştur.Uzun süre yazdıktan sonra birden ortadan kaybolmak insanı merağa sevk ediyor.Neyse çok fazla uzatmadan lafı burada bitireyim.Kendinizi iyi bakın Allah’a emanet olun..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Enes ve Blog'u 1.Yıl Teması ve Veda..." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

7 yorum

 1. gokhans   •  

  Selam Enes.Sen össde iyi yerleri kazanırsın bu gidişle heralde.Bende şu sıralar biraz daha ağırlıkla çalışıyorum.Bu sene benim için kötü bir yıl olmuştu.Bakalım önümüzdeki sene parlak bir yıl olacak mı?

 2. Ahmet Oğuz   •  

  inşallah kazanırsın enes.yolun açık olsun.

 3. faruksal   •  

  Enes kardeş,inşaallah hakkında hayırlısı olur.Bu arada keşke konsere senin yerine ben gitseydim:))Yahu Sagopa&Kolera Malatya'ya hiç teşrif etmiyorlar ki:(

 4. Enes İLHAN   •  

  @gokhans

  Aleyküm selam Gökhan.İnşallah dediğin gibi olur da kazanırız.Senin durumuna gelince: İnterneti daha az kullan bence.Zaten şu güne kadar fazlasıyla yararlandın.En azından 3 günde bir otur.Bana kalsa hiç oturmam ama bu senin bileceğin bir iş.Dualarımı eksik etmeyeceğim sen ve diğerleri için…

  @Ahmet Oğuz

  İnşallah Ahmet kardeşim.Teşekkür ederim..

  @faruksal

  İnşallah faruk kardeş,sağolasın..

  Valla gelseydin çok iyi olurdu,dediğim gibi konser çok güzel geçti.Tekrar konser olursa belki programa Malatya’yı da dahil edebilirler ama seneye Sagopa konser yapmayacağını söyledi ondan sonraki sene belki olabilir 🙁 İnşallah sende gidebilirsin..

 5. ALper ER   •  

  Enes kardeş öncelikle iyi olmana sevindim.Ara sıra blog’u güncellemeyi unutma.Blog’un hakediyor bunu 🙂

 6. Enes İLHAN   •  

  @ALper ER
  Teşekkür ederim Alper elimden geldiğince bir şeyler eklemeye çalışırım.Senin blogda hiç fena gitmiyor.Her internete geldiğimde senin blogu da mutlaka açıyorum yalnız tema bana göre biraz bozulmuş.

  Yeni bir tema fena olmazdı sitene.
  http://blueweed-btemplates.blogspot.com
  Bu adresteki tema gerçekten çok güzel.Bu temayı kendine göre düzenleyebilirsen gerçekten iyi olabilir.Ama sen bilirsin tabii ki.Yorumun için teşekkür ederim..

 7. Necmiye   •  

  Aleykum selam,

  Uyuzcum ne işin var senin internette görmeyeyim bir daha seni internette 😛

  Kemküm etme o kadarcıkta hakkımız diye bakıyorumda hemen haklı çıkmaya çalışıyorsun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.