Enes İLHAN\ "Görsel" tarihli arşiv

Özgün Yazılarım 2 yorum 638 22 Mart 2016
suluk-gibi-yapisan-dsmart

Aslında böyle bir başlık atmayacaktım ama beni buna zorlayan kendileri oldu. Kullanmadığım ve artık kesinlikle kullanmayı düşünmediğim bir servise 12 aylık taahhüt verip kullanmamı istiyorlar. Kardeşim istemiyorum, gerçekten istemiyorum! Ama bu istememeyi bunların müşteri hizmetlerine anlatamıyorum. Bu adamlara tuttum kimlik fotokopisiyle dilekçeye kadar faksladım ama yok illa kendilerine saydırmaktan hoşlanıyor bunlar..

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 221 20 Mart 2016

ATM’lerin ya da bir diğer adıyla Bankamatiklerin hayatımıza girişinin üzerinden 30 yıldan fazla bir süre geçmiştir. Bu süre zarfında sadece para ödeme ve hesap özeti basma gibi hizmetler sunabilen bankamatikler, bankacılık sektörünün sürekli kendini yenileme çabasında olması sayesinde günümüzde, para yatırmadan tutun da, EFT, fatura ödeme ve yatırım gibi birçok konuda müşterilere 7/24 hizmet vermektedir.

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 236 20 Mart 2016

İlk cemrenin düşmesiyle artık havalar iyiden iyiye ısınmaya başladı. Kendine has güzelliği olan bahar yüzünü gösterdi. Isınan havayla birlikte çoğumuzun içi de kıpır kıpır. Doğa en güzel haline, yani yeşile büründü, çiçekler açmaya başladı. Hal böyle olunca kışın yorgunluğunu ve kasvetini üzerimizden atmak için bir tatil ihtiyacı içine giriyoruz. Baharın tatil ihtiyacımızı hatırlatan bir özelliği var nedense.

Özgün Yazılarım 1 yorum 4.643 8 Mart 2016
Basketbolda Topun Parmağa Dik Gelme Sorunsalı

Basketbol oynayan arkadaşlar bu durumu bilirler. Çünkü bu olay en çok basketbol oynandığında vuku bulur. Parmak morarır ve o an gözünüz kararır. Örnek verecek olursam benim elim şu an bu vatandaşın parmağıyla aynı morlukta. Bu da resimli örneği. Basketbol elle oynanan bir spor olduğundan ve buna ek olarak topunun diğer spordaki toplardan bir miktar daha ağır olması nedeniyle bu olay kendini tekrarlayabiliyor. En son bundan yaklaşık 4,5 ay önce yani askerde komutanlarla halı saha maçı yaparken bu olayla karşılaşmıştım. Elimde eldiven olmasına rağmen [evet kaleye geçirmişlerdi mecbur oynadık] komutan şuta nasıl abandıysa top parmağa dik geldi. Onun acısı bitmeden pazar günü akşam 16:30 civarı kardeşimle basketbol maçı yaparken bu talihsiz olayla bir kez daha karşı karşıya kaldım.

İnceleme 1 yorum 13.568 28 Şubat 2016
Hiremco-Zapper-HD-1

Yıllardır Dsmart ve Digiturk kullanan bir birey olarak bu uydu alıcılarının eksikliğini hissetmiyordum. Çünkü onlardan birine abone olduğunuzda yanında zaten uydu alıcısını veriyorlardı. Askere gitmeden önce Digitürk‘ü iptal ettirmeyi başarmıştım fakat Dsmart‘ta o zamanlar halen taahhütüm bulunduğu için onu iptal ettirememiştim. Digitürk’ü malum Lig TV için, dsmart’ı ise şampiyonlar ligi, beko basketbol ligi, ispanya la liga ve euroleague için almıştım. Fakat geçen şu 1 yılda Dsmart’ta hiçbiri kalmamış. Hepsi başka platformlara dağılmış. Bende her ay 25 TL‘yi ulusal kanallara verecek kadar zengin olmadığımdan iptal ettirme kararı aldım.