29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Televizyon Yayın Akışları

Tanıtıcı Yazılar 20 Mart 2013 1 1.293  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Yayın akışlarını tek bir sitede takip edebilmek için bir çok kaynak var aslında. Ancak her gün güncellenen site bulmak ise kolay olmuyor. İşte tam bu noktada tvyayinakisi.com sizlerin imdadına yetişiyor. Sitede başta ulusal kanallar olmak üzere yabancı kanalların dahi tv programlarının yayın saatleri yer alıyor. Bu kanallar arasında ATV, Kanal D, Star Tv, Show Tv, National Geographic gibi kanallar yer almaktadır.

Webmasterlar İçin
Site yönetimi “Düzenli olarak her gün yenilenen yayın akışlarına sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz.” demiş ve gerçekten de öyle bir hizmet verilmektedir. Sitelerine Yayın Akışı menüsünü eklemek isteyenler için http://www.tvyayinakisi.com/sitene-ekle kısmından gerekli kaynaklar bulunabilir ve iletişim kısmından sitenizi eklediğinize dair bir mesaj atarsanız yine aynı sayfada bulunan “Destekleyenler” kısmında sitenizin adını yazdırabilirsiniz.

Özet & Tarihçe
2008 yılından itibaren aktif olan tv yayın akışı sitesi 5 yıllık bir hizmetle yoluna devam etmektedir. Eğer sizler de sitenin içeriğini merak ediyorsanız sayfayı ziyaret edebilirsiniz.TV Yayın Akışları

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Nerenin Neyi Meşhur ?" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir