29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Tatil mi Tam Tatil

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 29 Nisan 2010 0 1.124  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Tatil insanları bir bakıma hayata bağlar. Yıl boyunca çalışmaktan bunalmış bireyler tatille gevşer ve kendine gelir. Siz de bu hayalleri kurmusşsunuzdur mutlaka. Kum, güneş, plaj ve kokteyller. Otellerdeki animasyonlar da cabası. Ülke içinde turizm yapmak yurt dışına göre daha az maliyetlidir. Bunun için ülke içi turizm daha çok tercih edilir. Fakat yurt dışına yapılacak bir seyahat elit kesime hitap eden seçkin bir tatil planı olabilir. Vakantie Griekenland yapmak sizin de hakkınızdır. Yunanların misafirperverliği, güzel yemek ve hoş sesli çalgılaro sizi sizden alacaktır. En güzeli de hem tarihi güzellikler ve kültürel bir gezi yapıp hemde denizin tadını çıkarmaktır.

Ülkemizin kıyısı bulunan Akdeniz ülkelerinden Yunanistan’da bir tatil geçirmek size böyle bir avantaj sağlayabilir. Yunan kültürüne aşina biri bu tatile bayılır. Fakat daha çok Latin kültürüne yakın hissetmek isterseniz Vakantie Spanje yapmalısınızdır. Teknoloji ve görsel sanatlardan hoşlanan biriyseniz size Fransa’ya gitmenizi önerebilirim. Disneyland Parijs tam size göre bir yer olacak.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Yahoo Domain Promo Codes" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir