Takip Edilesi 5 Blog {MiM}

Zingocan yani Tayfun kardeşim bizi mimlemiş sağolsun. Uzun zamandır mim almıyordum, alsam bile çoğu zaman cevaplayamıyordum. Tayfun kardeş bizim sık yazmadığımızdan yakınmış ama ben artık az ve öz yazmayı seviyorum 🙂 Bu mimin konusu ise takip ettiğimiz 5 blogu listelemek. Benim gönlümde sevdiğim vakit buldukça ve aklıma geldikçe çok takip ettiğim blog var tabii ki. Hadi bunları hemen sıralayayım sizde görmüş olun. İşte aklımda kazınan çoğu zaman girdiğim ve takip ettiğim 5 blog:

 • Teakolik:  Yaklaşık 3 aydır sürekli takip ediyorum. Çok güzel yazılar yazarak insanları bilinçlendiren bir insan Hamza hocamız. 
 • Kelimeler Benim:  Sezer kardeşimin o müthiş blogunu artık anlatmaya gerek yok bence. Aldığı ödüller de blogunun ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor zaten. Şu sıralar oda benim gibi pek sık yazamıyor 🙂  
 • Zingocan:  Özellikle CSS derslerini çok güzel anlatıyor tayfun kardeşim. Emin adımlarla ıssız ve derinden ilerleyen bir blog. Sizlerinde takip etmesini tavsiye ederim 😉
 • Yakuter:  Bu siteyi de uzun zamandan beri takip ediyorum. Çok kaliteli yazılar var. Özellikle son temasından sonra her yazısını insan okumak istiyor 🙂
 • Karantinam: Yanılmıyorsam mert kardeşimin kurduğu ve bir topluluk blogu olan karantinamı beğenerek takip ediyorum. Her yazıyı okuyamasam da ilgimi çeken yazıları mutlaka okuyorum.

Evet benim ilk aklıma gelen bloglar bu şekilde. Daha çok var ama ilk 5’i listeledim sadece. Bu mimi Kelimeler Benim ve Karantinam‘a şutluyorum, söz sizde 😉

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Gittigidiyor İn Adhood Out !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

7 yorum

 1. cobija   •  

  Kelimeler Benim gerçekten çok kaliteli. Gerçi pek seyrek görüyoruz bu aralar ama yazdım mı da tam yazıyor.

 2. Tayfun ÇAKIR   •  

  Mim'i cevapladığın için teşekkürler Enes'cim 🙂 Güzel bloglar özellikle yakuteri ben de takip etmekteyim yalnız unutmuşum..

 3. Mehmet   •  

  Az ve öz yazıyorsunuz ama bu yazıların çoğu son zamanlarda tanıtıcı yazılar. Bundan şikayetçiyiz haberiniz olsun. : )

 4. Mert   •  

  Hem takip hem de mim için gönülden teşekkür ederim :). Mim'e en samimi duygularımla karşılık vermiş bulunmaktayım..

 5. Enes İLHAN   •  

  @cobija,
  Evet haklısın ama emin ol senin blogunda izlenmeye değer nitelikte kaliteli kardeşim 😉
  @Tayfun Çakır,
  Rica ederim hocam asıl ben teşekkür ederim onure ettin beni 🙂
  @Mehmet,
  Haklısın mehmet blogculukta biraz zaman geçtikten sonra böyle şeyler olabiliyor. Blogculuğa belki yeni başlamışsındır eğer tahmin ettiğim gibiyse bu dediğimi ilerde daha iyi anlarsın.
  @Mert,
  Rica ederim gördüğümü söylemekten çekinmem mert'cim 😉

 6. Anonymous   •  

  Zingocan ve kelimeler benim süper bloglardır

 7. Şebnem   •  

  Kelimeler Benim gerçekten süper bi blog. sürekli takip ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.