29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Symbian Anna Version 24.01 Güncellemesi

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Telefon 15 Eylül 2011 1 3.300  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Yaklaşık 34 aydan beri ha geldi ha gelecek denilen Symbian Anna güncellemesi sonunda 24.01 versiyonuyla Türkiye’yi şereflendirmiş vaziyette bulunuyor. 2009 yılından beri üyesi olduğum fakat pek mesaj yazmadığım Maxicep forumlarında gece gündüz anna güncellemesini bekleyen o kadar çok kişi vardı ki görmeniz lazım 🙂 Millet deli olmuştu artık yahu 😆 Telefona başka ülkedeki telefonun ürün kodundaki güncellemeyi yükleyerek telefonunu mundar eden kullanıcılardan tutun güncelleme Türkiye‘ye gelmediği için ana-avrat küfür edenine kadar millet kafayı yemişti artık 😀 Ben ise telefona flash atarak riske etmek yerine bu günün gelmesini bekledim. İyiki de beklemişim. Sabrı gelmeyen insanlarımız çok sorun yaşamış maxicep forumlarına girip bakabilirsiniz. Her neyse güncellemeyi çok önemli olduğunu düşündüğümden üşenmedim güncelleme bitene kadar resmini çektim. Aşağıdan resimlere bakabilirsiniz tek tek. Ne diyelim hayırlı olsun bu güncelleme vatana millete 🙂Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sen Bana Birini Android .." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir