Enes İLHAN\ Sülük Gibi Yapışan Dsmart!

Özgün Yazılarım 2 yorum 705 22 Mart 2016
suluk-gibi-yapisan-dsmart

Aslında böyle bir başlık atmayacaktım ama beni buna zorlayan kendileri oldu. Kullanmadığım ve artık kesinlikle kullanmayı düşünmediğim bir servise 12 aylık taahhüt verip kullanmamı istiyorlar. Kardeşim istemiyorum, gerçekten istemiyorum! Ama bu istememeyi bunların müşteri hizmetlerine anlatamıyorum. Bu adamlara tuttum kimlik fotokopisiyle dilekçeye kadar faksladım ama yok illa kendilerine saydırmaktan hoşlanıyor bunlar..

İptal departmanının başına koydukları müşteri temsilcileri resmen ikna ekibi olmuşlar. Artık “yok istemiyorum, kalsın bak gerçekten istemiyorum” gibisinden laflara o kadar alışmışlar ki o anda yanlışlıkla tamam tekrar üyeliğimi başlatın desem sevinçten havalara uçacaklar! Bu kadar da yüzsüzlük olmaz ama gerçekten. Yani resmen aboneliğimi iptal ettirmek için uğraş vermedim adeta savaş verdim bunun için.

İptal talebim onlara ulaşmasına rağmen tek istediğim “elinizdeki uydu alıcınızı en yakın dsmart bayisi olan …. şu adrese şu gün içinde teslim etmelisiniz” gibisinden mesaj gelmesini bekliyorum artık. Hoş gelmese de canıma minnet durur dolapta öyle.. Üyeliğinizi iptal etmeyin belgesel kanalları şöyle avantajlı, almanya bundesliga ligi böyle avantajlı, şöyle de böyle de..

İptal ettirmeme rağmen sürekli aranarak ikna edilmeye çalışılıyorum. Zaten bir daha açmayacağım telefonlarını felan. Adamlar öyle bir şebeke olmuş ki siz onları arayamıyorsunuz ama onlar sizi arayabiliyor 0549 şeklinde başlayan bir numaradan.. Tek tavsiyem ne yapıp edip kurtulun bunlardan. Allah bunların eline düşürmesin. Zamanında alternatifi yoktu ve izlediğim liglerin hepsi bu platformdaydı ama artık bedava verseler almam o kadar net söylüyorum !

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Basketbolda Topun Parmağa Dik Gelme Sorunsalı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

Mehmet
30 Mart 2016 - 00:57:33

Dediğiniz kadar var bu Dsmart. Bana da musallat olmuşlardı zamanında yakayı zor kurtarmıştım 😀

6 Mayıs 2016 - 15:19:38

Ay bir de her gün 10 kere arıyorlar 🙂