30 Mart 2017: Perşembe
Gölge

Sony Xperia S .75 Güncellemesi

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Telefon 18 Haziran 2012 1 2.487  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Tam 2 ay önce şurada .73 güncellemesinin haberini vermiştim. O güncellemeden pek birşey anlamadım. Ne değişmiş, neler yeni pek gözle görülür bir şey olmasa da güncellemeyi seven biri olarak hemen güncellemiştim. Kimisi belirli düzenini bozmayarak ve ben böyle iyiyim telefonumla diyerek güncellemeyi yapmayabiliyor. Bunu söyleyenleri de gördüm. Ama ben yazılımla alâkalı ne olursa olsun yeniliğe açık biri olaraktan güncellemeleri hem bir heyecanla hemde bir istekle kurarım. Bugün de yeni bir güncelleme geldiğini görünce haber vereyim istedim. Bu güncellemede de geçen sefer olduğu gibi nelerin olduğunu bilmiyorum ama sanki dünden beri şarj süresi baya bir artış gösterdi.

Dünden beri 3G şebeke seçili ve wifi tüm gün açık kullandım pil süresine baktığımda 1 günü geçirdiğini gördüm. Bu bence xperia s için güzel bir gelişme. Çünkü bu telefonu ilk aldığımda 8 saat gibi çok komik bir rakamla şarjı bitiyordu. O yüzden 3g ve wifi’ninde çok şarj tükettiğini görünce güzel bir gelişme diye düşünüyorum. Birde hayırlısıyla şu ICS gelseydi. Haziran’ın son haftası deniliyor ama hadi hayırlısı bakalım. Aşağıda da güncellemeye ait resimlerin ekran görüntülerini aldım.

1 2 3 4 5 6 7 8

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sony Xperia S .73 Güncellemesi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

1 Yorum

  • enes şen

    yardım edecegını dusunuyorum adaş.
    sony xperia s kullanıyorum kamerada odaklama sorunu var 10 ila 15 cm de sorun yok ama uzaklık arttıkca goruntu cok bozuluyor. yazılımsal oldugunu soyluyorlar ve garantısı yok. bandırmada bunu yapacak 2 tane yer var ma onların ıstedıyı fıat 200 ve cıvarı.
    IML numarasına gore yazılım ısteyeceklermış duzeltılebılecegını soyluyorlar. şimdiden teşekkur ederım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir