Enes İLHAN\ Sony Xperia S .75 Güncellemesi

Telefon 1 yorum 2.703 18 Haziran 2012

Tam 2 ay önce şurada .73 güncellemesinin haberini vermiştim. O güncellemeden pek birşey anlamadım. Ne değişmiş, neler yeni pek gözle görülür bir şey olmasa da güncellemeyi seven biri olarak hemen güncellemiştim. Kimisi belirli düzenini bozmayarak ve ben böyle iyiyim telefonumla diyerek güncellemeyi yapmayabiliyor. Bunu söyleyenleri de gördüm. Ama ben yazılımla alâkalı ne olursa olsun yeniliğe açık biri olaraktan güncellemeleri hem bir heyecanla hemde bir istekle kurarım. Bugün de yeni bir güncelleme geldiğini görünce haber vereyim istedim. Bu güncellemede de geçen sefer olduğu gibi nelerin olduğunu bilmiyorum ama sanki dünden beri şarj süresi baya bir artış gösterdi.

Dünden beri 3G şebeke seçili ve wifi tüm gün açık kullandım pil süresine baktığımda 1 günü geçirdiğini gördüm. Bu bence xperia s için güzel bir gelişme. Çünkü bu telefonu ilk aldığımda 8 saat gibi çok komik bir rakamla şarjı bitiyordu. O yüzden 3g ve wifi’ninde çok şarj tükettiğini görünce güzel bir gelişme diye düşünüyorum. Birde hayırlısıyla şu ICS gelseydi. Haziran’ın son haftası deniliyor ama hadi hayırlısı bakalım. Aşağıda da güncellemeye ait resimlerin ekran görüntülerini aldım.

1 2 3 4 5 6 7 8

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sony Xperia S .73 Güncellemesi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

enes şen
1 Ağustos 2012 - 18:11:05

yardım edecegını dusunuyorum adaş.
sony xperia s kullanıyorum kamerada odaklama sorunu var 10 ila 15 cm de sorun yok ama uzaklık arttıkca goruntu cok bozuluyor. yazılımsal oldugunu soyluyorlar ve garantısı yok. bandırmada bunu yapacak 2 tane yer var ma onların ıstedıyı fıat 200 ve cıvarı.
IML numarasına gore yazılım ısteyeceklermış duzeltılebılecegını soyluyorlar. şimdiden teşekkur ederım