Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep’te doğdum, Adana’da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012‘de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak‘ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun‘da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

5 yorum

 1. Enes bu şiiri yazan ve kitabın sahibi ile birlikte çalışıyoruz. Tesadüf oldu 🙂 Hatta az sonra ofise gelir 🙂

  • Enes ILHAN   •     Yazar

   Abi inan ki bu yazıyı yazarken aklıma sen geldin 🙂 Çağrı abi şiirleri seviyor kesin bununla ilgili bir şey söyler derken beni bu yorumunla daha çok şaşırttın. Bu kısa şiiri facebook’da bir sayfada buldum ama kimin yazdığı yazmıyordu. Kimin yazdığını bilsem en alta yazan kişiyi de ekleyecektim ama ekleyemedim. Sen söylersen yazıya eklerim abi. Bu arada selamımı ilet kendisine abi bunun gibi eminim birçok anlamlı şiiri vardır..

 2. Sen de beni çok sevindirdin Enes 🙂 Şiirle alakamı kimse söylememişti bu zaman kadar web aleminde ama sen dikkatlisin. Hikmet Anıl Öztekin şiirin sahibi. Hatta Elif gibi sevmek diye bir de kitabı var ve tavsiye ederim. Sufidukkan.com’dan ya da diğer kitap satış sitelerinden temin edebilirsin. Evet çok güzel, dönüp bir daha okunacak şiirleri var. Selamın başım üstüne 🙂 O da selam söylüyor 🙂

  • Enes ILHAN   •     Yazar

   Teşekkür ederim abi öncelikle 🙂 Ben kişileri biraz dikkatli incelerim belki de o yüzdendir bu övünmek değil tam tersine takıntılık aslında 🙂 Şiirin sonuna ekledim sahibini. Tavsiyeni dikkate alacağım abi. Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü.. Tekrar teşekkür ederim abi sağlıcakla kal.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.