Sanal Pos Hizmeti İyzico’dan

sanal-pos-hizmeti-iyzicodan

Çağımız teknoloji çağı ve önümüzdeki yıllarda robotların hayatımızın vazgeçilmez parçası olacağından bahsediliyor. Teknolojik gelişmeler her geçen gün hayatımızı biraz daha kolaylaştırırken, yeni alışkanlıklar kazanmaya devam ediyoruz. Son yılların teknoloji alanındaki modası internet üzerinden alışveriş oldu.

Alışveriş alışkanlığımız mahallenin marketinden, bulunduğumuz çevrede yer alan markaların mağazalarından, dünyanın öbür ucundaki bilinmez ürünlere ulaşabilmemizle başka bir şekil aldı. En önemlisi de kaynak fazlalığının artmasıyla fiyat çeşitliliğinin de sağlanması ve aradığımız ürünü beklediğimizden daha da uygun fiyata alabiliyor olmamız. Bu sayede hem cebimizi korumuş hem evden alışveriş yapmanın keyfine varmış oluyoruz.

Firmalar tarafında bu süreci yönetmedeki en önemli tıkanma noktalarından biri sanal POS cihazı alma süreçleri. Bu dönemde yaşanan zorlukların en kolay ve en hızlı çözümünü ödeme sistemleri sunuyor oluyor. Bu firmalar tarafından önerilen sanal POSlar sayesinde hem firmalar ürünlerini çoklu POS sistemleri ile rahatça satabiliyor hem de müşteriler çeşitli ödeme seçeneklerinin sunulmasıyla kolaylıkla alışveriş yapabiliyor.

Ülkemizde sanal POS denilince akla ilk iyzico geliyor. iyzico sağladığı sanal pos hizmetiyle altı farklı bankanın kartı ile ödeme almanızı sağlıyor. Sanal POS hizmetinin yanında Fraud kontrol yani sahteciliğe karşı güvenlik sistemi ile de firmaların gönül rahatlığıyla ticaret yapmasını sağlıyor.

İyzico.com  geniş ürün kataloguna en son eklenen ürünü iyziCrossborder ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor ve dünya pazarına açılmanızı sağlıyor. iyziCrossborder kullanıcıları, ABD Doları, Euro, İngiliz Sterlini ve İran Riyali ile ödeme alabiliyorken yakın dönemde 190 farklı ülkeye ait para birimi ile ödeme alabiliyor hale gelecek. Bu sistemde, iyzico sayesinde paranız güncel kur üzerinden Türk Lirasına çevriliyor ve anında hesabınıza geçiyor.

İyzico’nun sunmuş olduğu bir başka öncü hizmet de mobil destek uygulaması. İyzico’nun bu hizmeti sayesinde telefonunuzdan tüm hesap ve işlem hareketlerinizi takip edebilirsiniz. E-ticarete dair her şeyi size sunan iyzico sadece bir tık uzağınızda.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Öğretmenlere Özel Hediyeler Seçin" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.