Rehber Firmalar

Tüm Dünya’da olduğu gibi artık ülkemizde de internet odaklı bir hayat söz konusu. Tüm işlerimizi internet kanalıyla halletmeye başladık. Karnımız acıktığında, evimizde bir eksik olduğunda, kontörümüz bittiğinde kısacası başımız her sıkıştığında artık internete başvurur olduk. İşte tüm bunlar göz önüne alındığında firmaların bir arada listelendiği ve kategorize edildiği rehber sayfalar, insanlara rehberlik etmektedir.

Ücretsiz firma kayıt modülü ve arşivinde bulunan 200.000 firma ile Firmalarim.Org sitesi de bu sektörde söz sahibi sitelerden birisi. Bu rehber ile Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sektörlerin listesini ve bu sektörlerde iş yapan firmaların listesini bulabilirsiniz. Sadece firma isimleri ile sınırlı kalmayıp firma hakkında telefon, adres, firma profili ve fotoğrafları gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Tatil mi Tam Tatil" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.