Enes İLHAN\ Oyuncakların Online Üstünlüğü

Tanıtıcı Yazılar 2 yorum 2.517 29 Mayıs 2013

Online OyuncakHangi yaşta çocuk olunduğu konusunda bir fikriniz var mı? Ya da yaşları büyük olan insanların içinden geçen gerçekten olgun bir kişilik mi? Aslında bir çocukla bir yetişkin arasındaki en büyük fark, birinin oyun oynamaktan asla çekinmemesi, bir diğerinin ise iç dünyasında çılgınca oyunlar oynayıp bunu kimseye gösterememesi. Oyuncaklar da aslında yaşlara göre tasarlansa da yetişkin bir bayanın Barbie bebek koleksiyonu yapması veya yetişkin bir erkeğin metal araba koleksiyonu yapması bu düşüncenin, aslında yapılması son derece mümkün olması gereken en doğal kanıtıdır.

Bakış açısının en kritik yönü ise aslında koleksiyon olarak bakıldığında insanlara doğal gelmesi fakat iş oynamaya gelince içindeki çocuğun bir kez daha küstürülmesi anlamına da gelebilir. Olması gereken ise tamamen gülümsemek ve “Bende varım” diyebilmektir. Tabi çocuğunuzdan size kalırsa ki acaba bu tam tersi mi?

Oyuncak çeşitleri aklınızın aldığından daha da büyük ve daha da şaşırtıcı bir durum haline gelmişken, bir de üzerine internet kolaylığı eklendi ve ulaşılası eğlence, sizin için daha da muhteşem bir hale gelmeyi başardı. Şimdi istediğiniz herhangi bir oyuncağı almak için uzun uzun düşünüp aramak ve yollara düşmek yerine ismini arama motoruna yazmanız yeterli. Karşınıza tak diye çıkıveren oyuncakların en zengin kapsamlı çeşitlerini sanal mağazaları dolaşıp birkaç günde elinizde olmasını sağlamak mümkün. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin.

Oyuncak satın alırken insanlar detaylı bir bilgi edinebilmek ve o oyuncağın nasıl çalıştığını, hangi özelliklere sahip olduğunu, fiyat bilgilerini de incelikle bilmek isterler. Gerçekten, çocuklara tam anlamıyla oyuncak sunan ve bunun yanında içtenlikle her birinin detaylarını hazırlayan mağaza ise parmakla sayılacak kadar azdır. Örneğin ailecek oynayacağınız bir oyun almak istiyorsunuz ki bu oyun Monopoly olsun.

Monopoly nasıl oynanır, kaç kişiliktir ve daha bir sürü sorularla geçersiniz bilgisayar başına. Tüm sorularınızın yanıtını bulana kadar da dolanırsınız. Oldukça haklısınız çünkü satın almak istediğiniz her şey için ayrıntılar, beklide baştan ikna olmanız ya da ileride sorun çıkmadan vazgeçmeniz sebebiyle çok önemli. Tüm bu hassasiyetin bir arada olduğu gerçek bir mağaza ismi istiyorsanız www.onlineoyuncak.com ’a mutlaka uğramalısınız. Oyuncak satmanın bir tık ötesine giden mağaza, Monopoly gibi aile kutu oyunlarının yanında, her bir oyuncağı hoş ifadelerler ve çocukların dünyalarını göz önüne alarak tanıtmış durumda. Bu mağazada her türlü oyuncağı bulmanız da mümkün.

Mağazada aynı zamanda satın alacağınız oyuncakların ne olduğuna ve nasıl ilham alınıp tasarlandığına, hangi çeşitlerin ve karakterlerin olduğuna dair kategori yazıları da eklenmiş. Örneğin, son dönemlerin en çok satan kız oyuncaklarından Winx bunlardan yalnızca biri. Winx ne ki? Diye sorduğunuzda en güzel yanıtı özgünce yasılmış olan tanıtım yazısında kolaylıkla bulabilirsiniz. Kız çocuklarının severek izledikleri sevimli peri karakterleriyle dopdolu olan Winx Oyuncakları da görülmeye değer harika oyuncaklardan. Bir kızınız varsa ya da içinizdeki çocuğu korkmadan ortaya çıkarabilen yetişkinlerdenseniz Winx Oyuncakları tam size göre diyebiliriz.
Winx Oyuncakları

Onlineoyuncak mağazası kostümlerde de iddiayı koruyan ve kaliteli satışı oyuncaklarının yanında kostümlerinde de sürdürmeyi başaran bir mağaza. Her yaşa uygun kostümleri bulabileceğiniz mağazada her zevke ve tutkuya uygun kostümler bulabilmeniz de oldukça mümkün. Çocuk kostümlerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan onlineoyuncak da, Pamuk Prenses’den, Külkedisi’ne, Star Wars karakterlerinden Oyuncak Hikâyesi kahramanlarına kadar her türlü kostüm var.Çocuk Kostümleri

Sizde de kostümün içine girecek minik bir kahraman varsa hemen parmakları çalıştırın ve muhteşem mağazanın raflarını kurcalamaya başlayın. Kendinizi özel ve değerli hissedebileceğiniz mağazanın size vereceği tüm ayrıcalıklardan yaralanmak için daha fazla beklemeyin. Oyuncakların rengarenk dünyasında keyifli bir yolculuk için daha fazlasına gerek yok.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Araba Yarışı Oyunu" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

31 Mayıs 2013 - 13:27:27

benim 2,5 yaşındaki oğlum ve 4 yaşındaki kızım calliou yu seviyor. ben de anne babanın gerçek olamayacak kadar kontrollü ve sakin olmasına, çocukların hiç sorun çıkarmamasına, şıp diye uyumasına, babanne ve dedenin birer pedogog gibi olmasına ve bir çok şeye gıcık oluyorum. ama çocuklar öğrendiklerini hayatlarına uyarlıyorlar mı -evet… ve aldıkları genellikle olumlu şeyler oluyor. çünkü kurgusal olarak kayyu nun kreşe gitmesi, kardeşi olması vs. kendileri ona yakın hissetmelerini sağlıyor. ayrıca şiddet içerikli ya da winx li barbie li şeyler izlemelerindense şimdilik bunu tercih ediyorum.

24 Ağustos 2016 - 17:45:36

Oyuncak seçimi çocuk gelişimi için çok kritik. Faydalı yazı için teşekkürler.