30 Mart 2017: Perşembe
Gölge

Nexus 4 ‘üm Sonunda Geldi

Telefon 6 Ocak 2013 9 3.236  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Aslında çarşamba geldi telefon fakat ben telefonun heyecanıyla yazıyı yazmakta baya bir geç kaldım. Telefon beklediğimden de iyi çıktı öncelikle bunu söyleyeyim. Kutuyu açar açmaz bir heyecan kapladı hepimizi. Hepimizi diyorum çünkü ailecek telefonun nasıl birşey olduğunu merak ediyorduk. Zaten epey sinir oldum. Kargo kutusunu açmak için 5 dakika uğraştım. Neredeyse elimi kesiyordum açarken. Beni uzun zaman sonra heyecanlandıran bu cihazı eminim ki sizlerde merakla bekliyorsunuzdur.

Telefonun üretim sıkıntısı yüzünden şu an ne avrupa‘da ne de amerika‘da cihazı kimse alamıyor. Ön sipariş veren bir sürü kullanıcı hâla cihazlarına kavuşamamış durumda. Tabi hatanın babası google‘dan gelmiş. Sen tut nexus gibi bir telefonu sicili epey kabarık olan (yazılım güncellemesi anlamında)LG‘ye ürettir ! Google ve LG dahil kimse bu telefonun bu kadar talibi olacağını düşünememiş olmalı ki sayın LG söylenenlere göre 500.000 adet gibi komik bir rakamla çıkarmış telefonları piyasaya. Bu kadar az üretirsen olacağı bu. Henüz Türkiye‘ye ne zaman geleceği de bilinmiyor. Bende allah’ıma şükür türkiye’de parmakla sayılan kişiler arasına girmişim.

Her neyse cihaz geldi. Cihazın detaylı incelemesini bu yazımda yapmayacağım. Biraz deneyim olsun diye bir süre kullanmayı plânladıktan sonra inceleme yazılarını sizlere aktarmayı düşünüyorum. Bu yazı biraz ön inceleme gibi olacak. Telefonun ele tutuş hissiyatı çok güzel bunu söylemeden geçemeyeceğim. Samsung Galaxy Nexus’a göre çok daha zarif ve işçiliği üst düzey bir telefon olmuş. Telefonun amerika fiyatı o kadar uygun ki orada yaşayıp hâla iphone kullananlar varya şaşıyorum. Tabi zevk,renk ve kullanım amaçları farklı olduğundan herkese saygım sonsuz bu konuda.

Bu yazı kadarla sınırlı kalsın. Biliyorum yarıda kestim ama gerisini anlatırsam inceleme yazısından farksız olacak. Ben birkaç fotoğraf çektim ipad‘imden sizlere onları göstereyim hemen:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Nexus 4 'üm Bu Hafta Geliyor" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

9 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir