24 Mart 2017: Cuma
Gölge

Nexus 4 ‘üm Bu Hafta Geliyor

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Telefon 30 Aralık 2012 9 3.166  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

1 aydan beri zor sabrettim ve kendimi iyi dizginledim. Şu an avrupa dahil amerika’da bile stokların olmadığı bu günlerde önümüzdeki hafta içinde bu telefon benim olacak inşallah. Duruşuna karizmasına hayran kaldığım ve özellikleri ile beni içten fetheden bu cihaza kavuşmak artık an meselesi. Donanım haber forumunda referansı çok sağlam bir abimizden alacağım telefonu. Kendisi telefonları isviçreden getirmiş şu an elinde 30 adet mevcutmuş.

Hatta açtığı konu da mevcut şuradan bakabilirsiniz: Nexus 4 Talep Toplama Pazartesi de kargoya verecek inşallah. Telefonun fiyatı 1.300 TL arkadaşlar. Ben abimize eft ile ileri tarihli ödeme yaptım. Artık çarşamba‘mı gelir perşembe‘mi gelir bilemiyorum 🙂

Telefonun özeliklerini ve birkaç resmini buraya da koyayım belki cazibesine kapılıp almak isteyenler olabilir. Çünkü bu telefon ayfon kalitesine yakın bir şekilde yapılmı. Tabi ki ayfon’un kalitesini geçemez ama şunu da hatırlatayım amerika’da bu telefon’un 16 GB‘lık versiyonu 350 $‘a satılıyor 🙂 Keşke amerika’ya gitme şansım olsaydı 🙁 Neyse işte birkaç fotoğraf ve telefonun özellikleri:

133.9 x 68.7 x 9.1 mm ölçülerindeki LG Nexus 4, 4.7 inç büyüklüğünde 1280 x 768 piksel çözünürlüklü Süper İPS Plus+ ekran, 1.5GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro çipset, 2GB RAM, 8 ve 16 GB opsiyonel dahili hafıza, 8MP kamera, görüntülü görüşme kamerası, Wi-Fi, Bluetooth, NFC çipi ve Full HD 1080p video çekim desteğine sahip olacak. Yalnızca siyah renk seçeneğinin mevcut olduğu telefona ait şimdilik doğrulanan tüm özellikler bu kadarla sınırlı. 29 Ekim’de resmiyet kazanacak dördüncü Nexus’un açıklanan operatör anlaşmaları ışığında Samsung Galaxy S3 ile aynı seviyede çıkış yapacağı görülüyor.

Birkaç Resim:

1
2
3
4
5

Tanıtım Videosu:

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sony Xperia S ve Samsung Galaxy Nexus Karşılaştırması" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

9 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir