Enes İLHAN\ Microsoft Kablosuz Klavye+ Mouse Seti Aldım

Günlük 9 yorum 4.651 27 Ocak 2010

Dün bu görmüş olduğunuz klavye ve mouse setini aldım arkadaşlar. Elime biraz para geçmişti ve bende bu seti bahane ederek var olan paramı şu kablosuz ıvır zıvıra verdim. Ben öyle aylardır parayı cebimde saklayamam. Ne yapar eder mutlaka o para durmaz cebimde 🙂 Dünde öyle oldu işte. Teknosa‘dan bugüne kadar birçok ürün görmüştüm fakat ürünlerin hepsi el yakıyordu. Hiç birinin alınabilitesi yoktu. Benimde niyetim sadece telefonuma hafıza kart almaktı.
Neyse ben 2 GB‘lk bir hafıza kartı aldım kingston marka. Eleman: “Başka istediğiniz bir şey varmı Beyefendi” deyince bende “Ya aslında birçok şey almak istiyorum ama ürünleriniz çok pahalı” dedim yüzsüz bir şekilde 🙂 Daha sonra ben kablosuz klavye mouse setine bakmak istiyorum dedim ve bana iki çeşit ürün gösterdi eleman. Birisi 63,47 TL diğeri ise 69,92 TL. Bende aralarındaki fark ne dedim. Cevap ise şu: “Tasarım!”  Benim için tasarımdan çok işlevi önemli dedim ve ilk fiyatta olanı aldım. 😛 Şu anda gerçekten çok güzel bir ürün aldığımın farkındayım ve o resimde görmüş olduğunuz klavye ile yazıyorum bu yazıyı 🙂 İsterseniz kucağınıza alıp yazabiliyorsunuz klavyeyi 😉
Tek üzüldüğüm nokta ise bundan önceki kavyem olan A4 TECH marka klavyeyi içini açıp 1 saat emek ile çok hijyenik bir şekilde temizledikten sonra o klavyeyi şutlamam oldu. Ama tabi sakladım onu bir kenara ne olur ne olmaz. Onunla birçok yazı yazmıştım. Bu blogun yazılarında çok büyük emeği vardı o klavyenin 🙂 Huzurlarınızda eski klavyemi saygıyla anıyorum, üreticilerinide (Çinlide olsa) anlından öpmek istiyorm 🙂 Eğer kablosuz bir yaşam istiyorsanız ilk ürününüz bu olmalı bence 😛 Çok saçmaladım her zaman ki gibi birde klavyenin büyük halini koyayım bari:

wrls

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Tercihler Açıklandı: Eskişehir'e Gidiyorum Millet 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

BilgiBankan
27 Ocak 2010 - 11:51:27

Güzelmiş, güle güle kullan 🙂
Bu arada teknosada en uyuz olduğum şey kasaya kadar gidiyorum elimde ürün adam ille de bana her seferinde başka bir ihtiyacınız var mı? sorusunu soruyor ve gerçekten gıcık kapıyorum :[ İyiki demişsin pahalı olduğunu sahiden pahalı oluyor bazı ürünler.Aslında takip etmek lazım bazı ürünlerde indirim oluyor bazen 😉 Neyse tekrar hayırlı olsun klavyenle mouse'un…

gokhans
27 Ocak 2010 - 14:03:57

alınabilite 😀 fizibilite gibi olmuş :p

Böyle bir kelime varmı gerçekten.

Hayırlı olsun güzelmiş. Bi tur versene 😀

Enes İLHAN
27 Ocak 2010 - 14:53:21

@BilgiBankan,
Teşekkür ederim çok sağol.
@gokhans,
fizibilite ne oluyor gökhan 😛
Varki kullanmışım işte ne sorup duruyorsun 🙂 Ayrıca teşekkür ederim. Bir tur vermek isterdim ama babam kızıyor 😛

Cekingen
27 Ocak 2010 - 21:42:14

Hayırlı olsun 🙂

Stejan
28 Ocak 2010 - 12:20:59

Mutlaka pişman olmayacaksınız.Çok iyi bir set.Bende bunun gri renkte olanı var.Uzun süredir kullanıyorum ve en azından sorun yaşamadım şu ana kadarda.

Necmiye
11 Şubat 2010 - 08:55:10

Merhaba,

Uyuzcum ben senin sitene uzun zamandır ya gelmemişim yada sen bu aralar çok çalışmış ve yazılar eklemişsin oku oku bitmiyor 🙂

Tabi aldın eve adslyi cirit atıyorsun internette dimi uyuz seni 🙂 Bu arada klavye ve mouse de gözüm kaldı. Kıskandım 🙂

Güle güle kullan canım kardeşim.

Okan Can BOLAYIR
27 Mart 2010 - 18:46:54

Tasarım olarak aynı fakat kablolusunu ben kullanıyorum 🙂

Anonymous
3 Ocak 2011 - 08:58:42

Useful blog website, keep me personally through searching it, I am seriously interested to find out another recommendation of it.