30 Mart 2017: Perşembe
Gölge

Mecburi Tema Değişikliği

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Wordpress 5 Nisan 2012 29 6.458  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Temayı farkettiğiniz üzere yine değiştirmiş bulunmaktayım. Diğer tema aşırı cpu tüketimi ve fazla kod içeriyordu. Zaten wordpress’e geçtim geçeli şöyle bir temayı adam akıllı 1 sene bile kullanamadım 🙁 Neyse ama bu tema çok hoşuma gidiyor. Zaten ilk gördüğümde hayran kalmıştım 2 sene önce felandı herhalde. Tema yapımcısı her kimse eli öpülecek adam valla 😀 Ben böyle optimize edilmiş bir tema daha görmedim wordpress’e geçtim geçeli 🙂 Abi bu çinliler işi biliyor ya. Bu temayıda yapan çinli bir arkadaşımız büyük ihtimal 😉 Diğer temada widget uyumu felan mahfetmiştim temayı.

Çok hoşuma gidiyordu görünümü, tasarımı, güzel sözleri felan ama artık gitmiyordu be.. Bende uzun tema arayışlarından sonra bu temaya geçmeye karar kıldım. İnşallah bir aksilik çıkmazsa uzuun bir süre de bu temayı kullanmak istiyorum. Dediğim gibi tema o kadar optimize ki içinde twitter,sosyal ağlar,sayfalama css’i, İE css’i, sayfa içi navigasyon, bir önceki bir sonraki yazı, yorumlara abone olma vs. vs gibi birçok özellik kendiliğinden geliyordu. Daha ne olsun ki dimi ? Sizi bir çok zahmetten kurtarıyor ve de bir çok eklentiden. Çok hoşuma gitti ya vallaha bak çok sevindim şimdi 🙂 Ben hiç bir temada bu kadar az uğraştığımı da hatırlamıyorum. SEO içinde büyük nimet aslında. Her neyse bildireyim istedim. Artık bu temayla blogluyor olacağım. Selametle..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Önemli Duyuru: Subdomainleri Kaldırıyorum !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

29 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir