30 Mart 2017: Perşembe
Gölge

Ligdeki Puan Durumunu Takip Edin

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 19 Kasım 2012 0 1.386  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Geçmişten günümüze futbol oyunu, meydana çıktığından bu yana milyarlarca insan tarafından sevilmiş ve takip edilmiş şüphesiz en gözde spor dalı olmuştur. Ülkemizde de bu durum farklı değildir. Spor haberleri yeni yeni diğer dallarla ilgili haber yapmaya başladı. Spor haberlerinde 2000‘li yıllardan önce ise olağanüstü bir durum olmadığı müddetçe(şampiyonluk, altın madalya, birincilik vs.) diğer dallardan hiç bahsedilmemiştir desek haksız sayılmayız.

Futbol’un hatalar oyunu olduğunu her seveni bilmektedir. Ancak hata kabul etmeyen yan alanları da vardır. Örneğin puan durumu ile ilgili hatalar büyük yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Bu yüzden puan durumu konusunda doğru bilgi almak önemlidir. Doğru puan durumunu takip edebilmek için size aslında eski olan ancak bazı sitelerin gölgesinde kalmış bir site önereceğim.

süperligSüper Lig Puan Durumu ile ilgili son bilgileri buradan takip edebilirsiniz. Tff ile ortak çalışarak verileri anlık güncelleyen bu site basit arayüzü ve doğrudan amaca yönelik olması sebebiyle tercihiniz olması muhtemel.

Bahsedilen site: www.superligpuandurumu.com

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İndirLine - Türkiye'nin Program İndirme Hattı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir