Enes İLHAN\ Ligdeki Puan Durumunu Takip Edin

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 1.488 19 Kasım 2012

Geçmişten günümüze futbol oyunu, meydana çıktığından bu yana milyarlarca insan tarafından sevilmiş ve takip edilmiş şüphesiz en gözde spor dalı olmuştur. Ülkemizde de bu durum farklı değildir. Spor haberleri yeni yeni diğer dallarla ilgili haber yapmaya başladı. Spor haberlerinde 2000‘li yıllardan önce ise olağanüstü bir durum olmadığı müddetçe(şampiyonluk, altın madalya, birincilik vs.) diğer dallardan hiç bahsedilmemiştir desek haksız sayılmayız.

Futbol’un hatalar oyunu olduğunu her seveni bilmektedir. Ancak hata kabul etmeyen yan alanları da vardır. Örneğin puan durumu ile ilgili hatalar büyük yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Bu yüzden puan durumu konusunda doğru bilgi almak önemlidir. Doğru puan durumunu takip edebilmek için size aslında eski olan ancak bazı sitelerin gölgesinde kalmış bir site önereceğim.Penis Pompası

süperligSüper Lig Puan Durumu ile ilgili son bilgileri buradan takip edebilirsiniz. Tff ile ortak çalışarak verileri anlık güncelleyen bu site basit arayüzü ve doğrudan amaca yönelik olması sebebiyle tercihiniz olması muhtemel.

Bahsedilen site: www.superligpuandurumu.com

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İndirLine - Türkiye'nin Program İndirme Hattı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?