Leyla ile Mecnun Hastası Oldum !

İnanmayacaksınız ama gerçekten bu hastalığa yakalandım arkadaşlar. Ben hayatımda hiçbir diziye bu denli bağlanmamıştım. İzledikçe ne kadar vazgeçilmez olduğunu, onların sanki benim 10 yıllık ahbaplarımmış gibi hissetmeme neden olan bu saçma ve bir o kadar da güzel diziyi yapanların ellerinden öpmek istiyorum mümkünse.. Ya ben onları sahiplenir oldum. Yüzünü görünce oyuncuların ne yapacağını anlar oldum. Hissettiğim hareketi yapmazsa hüzünlenir oldum arkadaş ! Yalnız ismail çok kral bir adam onu söyleyeyim (nam nam nam, nam nam nam 🙂 İsmail benim adamım. Böyle bir dostum olsun evlenmeyeyim hatta !(yuh dizinin mi etkisi üstümde acaba)

Şaka maka bir yana ilk gördüğümde acayip saçma bulduğum, TRT‘yi her açtığımda bu diziyi görünce hemen kanal değiştiren ben bugünlerde günde 2‘şer 3‘er bölüm dizinin eski bölümlerini izliyorum. İlk bölümden beri izledim geldim. Bugün baktığımda 46. bölümü de bitirdiğimi farkettim. Birde ben böyle çok güzel bir şeyi birden bitsin istemem. Mesela çok güzel bir kitap olur ben onun sonunu o gün hemen getirmek istemem. İstesem 1 saat’de de bitiririm ama kıyamıyorum işte. Bu dizi de öyle oldu. Biraz ağırdan atıyorum ama galiba bitecek bi iki haftaya 🙁 Dün televizyonda yeni bölümünü gördüm. Pek keyif almadım çünkü eski bölümleri daha bitirmedim.

Her neyse ben bu hastalığa yakalandım. İdareli idareli bölümleri izliyorum. İzlemeyenlere tavsiye etmiyorum çünkü ben bu diziyi kıskanıyorum muhtar 😀 Birde korkuyorum onlarda benim gibi bağımlı olurlar sonra gece kulağında kulaklıklar. Anlamsız anlamsız yüksek sesle kahkahalar felan mazallah 🙂 O yüzden siz izlemeyin bu diziyi ben sizin yerinize de izlerim 🙂

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İsmail Baki TV" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep’te doğdum, Adana’da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012‘de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak‘ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun‘da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

8 yorum

 1. Mehmet CABAR   •  

  İyi bir dizi mi tartışılır ama bazı kısımları gerçekten harika. Bu da diziye bağımlılık yapıyor. Mesela ‘Nasııııııl’ sahneleri ayrıca küfür anlayışının olduğu sahneler. Diziyi izlemesem de bu sahneleri çok beğenmiştim:)

 2. kralizasyon   •  

  Bu diziyi ilk gören herkese çok saçma geliyor. Bana da öyle gelmişti.

  Ama sonra insanı kendisinie çekiyor ilginç bir şekilde.

  Ben de seviyorum bu diziyi. İzliyorum bazen.

 3. Enes ILHAN   •     Yazar

  @Mehmet CABAR,
  Öyle gerçekten. Ama biliyor musunuz ben televizyondan izlemeyi tercih etmiyorum. Bilgisayardan reklam felan olmadan 1,30 saat felan izlemek çok daha keyifli oluyor.

  @kralizasyon,
  Valla beni kendine acayip bir şekilde bağladı ahmet 🙂 Daha da bırakamıyorum.

 4. Can   •  

  Kesinlikle seninle aynı durumdayım. Yaz ayında internetten izlenecek dizilere Prison Break ile başladım ve sanırım Leyla ile Mecnun’la bitireceğim bu süreci. Başladığımdan beri bir türlü bırakamadım, çok içten çok sıcak çok eğlenceli bir dizi olduğu kanısındayım. Tabi bir ” İşler Güçler ” değiller ama gayet iyiler hani 😀

  • Enes ILHAN   •     Yazar

   Valla işler güçleri bilmem ama bu dizi gibi daha gelmez düşüncesindeyim 🙂

 5. Eren   •  

  IMDb’de puanıda 9.3 hak ediyor ama 🙂

 6. Mustafa Erdoğan   •  

  Leyla ile Mecnun candır, bende ilk çıktığı zamanlarda izlememiştim ama çıktığının yazı tekrarları çıkıyordu, öyle bağlandım. Sanki Mecnun abim, Gözlüklü Çocuk kardeşim, Dedeler dedelerim gibi geliyor, sanki Kireçburnu’nda yaşıyormuşum gibi geliyor 🙂 Yazı tekrarları izleyerek geçirdim şimdide Pazartesileri bekliyorum 😀 Güzel yazı olmuş tebrikler 🙂

 7. Arda Erakman   •  

  Dizi gerçekten çok ilgi gördü.İzlemek nasip olmadı bir türlü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.