Enes İLHAN\ Kurumsal Firma YUKASH ile Ukash Satış Hizmeti

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 894 1 Şubat 2014

Günümüz teknolojisin de internetin önemini tartışmaya eminim gerek bile yoktur. Artık her işimizi internet üzerinden yapar olduk. Kimimiz vergilerimizi bile internet üzerinden yatırırken, kimimiz oyunlarından vazgeçemiyoruz. Herkesi bir şekilde kendisine bağlamayı bilen bu sistem hepimizin bir şekilde vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Fakat internetin bize sunduğu en büyük kolaylık eminim ki online yapılan alışverişler olmuştur. İstediğimiz herhangi bir elbiseyi dünyanın neresinde olursa olsun kapımıza kadar getirme imkanı sağlamıştır. Milyonlarca kullanıcı barındıran bu sistem tabi ki aralarında da kötü niyetli kişilerin çıkmasına olanak sağlayacaktı. Alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartlarımız eğer bu kötü niyetli kişilerin ellerine geçerse zarar görmemiz an meselesidir.

Kimimiz bu tehlikenin farkına varıp online alışveriş yapmaktan vazgeçse de, kimimiz korkuyla alışveriş yapmaktan vazgeçmemiştir. Sistemin bu açıklığı güvenli bir sistemin çıkmasına çanak tutmuştur. Ukash kart . Bu kart online olarak yaptığımız her alışverişte güvenli bir şekilde işlem görmemizi sağlamaktadır. Kredi  kartı kullanırken girdiğimizi kişisel bilgilerin hiç birini bu kartla alışveriş yaparken kullanmayız, bu açıdan güvenirliliği fazladır.

İnsanların ukash kartı fazlasıyla tercih etmesinin diğer sebebi ise dar vakitlerin de oynadıkları oyunu ya da zevkle yaptıkları alışverişi kabusa dönüştürmeden kolayca yapmaktır. Bu kartın güvenirliliği kadar içindeki bakiyeyi nakde çevirme işlemi olması da kullanma çıtasını yükseltmiştir. Ukash bozdurma denilen bu sistem oyunlar da kazanılan paraları ya da kartımız da kalan paralarımızı nakit paraya döndürmemizi sağlar.

Bu sistem Avrupa ‘ da ve Dünya da en çok kullanılmakta olan ön ödemeli sistemdir. Sanal ortam üzerinde ki eğlencemiz ya da alışverişimiz bu kart sayesin de yarı da kalmaz. Bu kartı aldığımız zaman bize 19 haneli bir pin kodu verilir. Bu pin kodu ukash kartı diğer bütün kartlardan ayırmakta olup tek kullanım içindir. Sebebi her kullanımda yeni bir pin vererek kartın güvenirliliğini arttırmaktır. Bu pin kodları ukash bozdurma işleminde de kullanılmaktadır.

Kişiler ihtiyaç duydukları ukash karta, ihtiyaç duydukları limitlerle sahip olmaktadırlar, bu da limitlerini aşmayan kullanıcılar olmasına yol açmıştır. Kolay ve seri şekilde ödeme yapma olanakları ile bizleri memnun etme ilkesinden ödün vermezler. Bu kartların başlıca kullanıldığı sektörler; bahis ve iddia siteleri , skyper kontör  ve online oyunlar da kullanılmaktadırlar. Oyun sitelerinde kazandıkları paraları ise ukash bozdurma işlemi kendi hesaplarından çekebilirler. Bu aşama da en çok dikkat edilecek nokta ukash kartı aldığımız ve ukash kartla oynadığımız ya da alışveriş yaptığımız sitedir.  Bu sitelerin yasal olması hakkımızı arayabilmemiz ya da dolandırılmamamız için çok önemlidir.

Günümüzde 15.000 i geçen kullanıcı sayısıyla her geçen gün daha fazla kitleye hitap etmektedir. Bu kartı almanız için sadece bir bankaya ait hesap numarası istenmesi de, kolaylıkla sahip olunabilmesi açısından kullanıcı sayısını arttırmıştır. Bildiğimiz gibi bu sanal dünya da en önemli nokta güvenliktir. Ukash kartın güvenlik açısından fazlasıyla sağlam oluşu onu kendi alanında vazgeçilmez yapmıştır. Bizlere sadece oyun oynama, alışveriş yapma imkanı sağlamayan bu kartta para biriktirip istediğiniz zaman bozdurabilirsiniz. Sunduğu kolaylıklar sayesinde bizlerin hayatında yer eden bu sistem bizler için oldukça kolaylık sağlamıştır. Örneğin;  Rapidshare  de bir dosya indirmek istediğinizde bedava ve ücretli olmak üzere karşımıza iki seçenek çıkar. Bedava seçtiğimiz zaman uzun bir vakit o dosyanın inmesini bekleriz ama eğer vaktimiz yoksa ücretli kısmı seçeriz işte o ödemeyi acaba güvenlimi diye kendimize sormadan ukash kart ile gerçekleştirebiliriz.

Çünkü ukash kart ile ödeme yaptığımızda istenilen tek bilgi 19 haneli pin kodudur. Eğer sizler de internet üzerinde aktif iseniz  ya da farklı işlemler gerçekleştiriyorsanız ukash kartı almanızı tavsiye ederiz. Gerek oyun sitelerin deki gerekse alışveriş sitelerindeki rahatlığı ve kolaylığı sayesinde vazgeçilmeniz olacaktır. Bu karta sahip olmak yetkili siteden size uygun kartı seçmek ve yetkili kişiyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere hesap numarası verilecek ve o hesap numarasına kartınızın limitini yatırmanız gerekecektir. Daha sonra sizlere 19 haneli pin kodunuz gönderilecek ve keyifli alışverişin kapılarını aralamış olacaksınız. Sitemiz sizlere hızlı ve güvenli ukash kartı uygulaması sunmaktan  gurur duymaktadır.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "En Beğenilen Oyunlar" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?