24 Mart 2017: Cuma
Gölge

Kurtlar Vadisi Filistin Fragmanı

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Sinema 18 Temmuz 2010 4 2.327  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Daha önce şurada konusunu açtığım Kurtlar Vadisi Filistin filminin ilk fragmanı yayınlandı. Bu film Kurtlar Vadisi Irak’dan daha çok ses getireceğe benziyor. Fragmanda kurtlar vadisi ırak’tan da çekimlerin yer aldığı fragman gerçekten etkileyici olmuş. Buyrun işte o fragman:

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "New York'ta Beş Minare" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

4 Yorum Yapılmış

 • yusuffan

  seni tanımasam hit için yazdı dicem 🙂
  yok be hocam fan sitelerden birisi yapmış bunu 🙂
  resmi sitenin yayınladığı bişi değil 🙂

 • Enes İLHAN

  @yusuffan
  Yok ya hit için felan yazmadım tabi ki. İlk yazımda haber vermiştim çıkacağını birden bende bir kaç yerde görünce öyle ekledim.
  @Erman Haskan
  Kuzenimde öyle dedi ama inanmamıştım. Ama yakın zamanda gerçek fragmanda çıkar o zaman o videoyu bunun yerine eklerim 🙂

 • ibrahim çınar

  ben de bi an şaşırdım çıksaydı duyardım diye. evet amatörce yapılmış kes kopyala yapıştırdan başka birşey değil. bu taa kv filistinin çekileceği duyurulduğu zaman hazırlamışlardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir