Kombi Servis Merkezi

Kombiler evlerimize girdiğinden bu yana bu aygıtlarla yaşanılan aksaklıkların üstüne ayrıca garanti kapsamında temin edilen tamir servisinin meydana getirdiği problemler eklendi.Pek çok kişi şu etmenin ayrımında değil; bir kurum ürününü müşteriye satmışsa ve cihaz için garanti vermişse, emin olun bünyesinde bulunan tamir servisini sizlerin dilediklerinden fazlasıyla uzak ve servis sektörünün taşıması gereken özellikleri taşımayan bir anlayıştadır. Eca Kombi Servis Merkezi – 444 1 494 Çünkü artık bu klasikleşmiştir; yani ürünü satayım ondan sonrası önemli değil diyorlar.Üstelik cihazınız tamire ihtiyaç duyduğunda siz müşterilere her şeyin garantisini vermemektirler. Genelde bozulan parça değişiminde sizlerden ücret talep ediyorlar. Kombi servis sektöründe bu denli problemin olduğu günümüzde biz özel servis olarak nitelikli, güvenilir, hesaplı ve süratli kombi servisi hizmetinin keyfini çıkarmanız gayesiyle müşterilerimizin karşısındayız.

Kombiniz arızalandığı anda çağrı merkezimize bırakacağınız arıza bildirim kaydı sayesinde hem bilinçli bir biçimde hem de çok kısa bir zaman diliminde adresinizdeyiz. Üstelik Kartal Kombi servisi olarak satın aldığınız cihaza değil verdiğimiz hizmete garanti sağlıyoruz. Ürününüz tamire ihtiyaç duyduğu an bizi aradığınızda, verdiğimiz servis hizmeti sonrası işçilikle ilgili probleme veya değişimi yapılmışsa yeni parçaya bir yıl garanti sağlıyoruz. Eğer sizler de dondurucu kış aylarında servis sıkıntısı yaşamak istemiyorum ve nitelikli, süratli Kombi Servis hizmeti almak istiyorum diyorsanız 7×24 hizmet sunan 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizi arayın.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Ücretsiz Flash Oyunlar" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.