Kim İstemez Ki Oyunlar1

Son zamanlardaki oyunları çok beğeniyoruz. Bu yazımızda oyunlar üzerinde bir inceleme yapmaya çalışacağız. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var, farklı kategorilerin incelemesini yapıp sizler için çocuklarımızın psikolojik ve ruhsal sağlığını olumlu etkileyen onların yapısına yaşına ve gelişimine uygun olan siteleri karşınıza sunacağız. Onlar bizim için çok önemli çünkü. İşte bu manadan yola çıkarak, oyun sitelerinin bollaştığı şu zamanlarda kaliteli bir site arayışına girdik. İncelemelerimizde çok da fazla kaliteli site bulamadığımızı belirtiyorum. Çünkü kimisi görsellikte kaybediyor kimisi de içerikde kaybediyor. Özellikle belirli bir seviyeye gelmeye çalışan çocuk sağlığını hiçe sayanlar, bize göre tamamen kayıp içindeler.

Belki de tevafuk eseri olarak girdiğimiz bir siteyi incelemeye başladık ve birde baktık ki gerçekten para için değil de çocuklarımız için hazırlanmış olduğunu gördük. Evet içindeki oyunlar adeta cımbızla seçilmiş gibi o kadar kaliteli ve sağlıklı ki, böyle bir sitenin varlığı açıkcası bizi ümitlendirdi. Fazla sözü uzatmadan bu site oyunlar1 sitesi. Evet tüm kategorilerini, dora, pepee, mario, macera, beceri hepsini incelediğimizde vardığımız kanaat yüzde yüz kaliteli bir oyun sitesi olduğu yönünde oldu.

Hatta bu konuda velilerden olumlu dönütler bile aldığını öğrendik site yöneticisi ile görüşmemizde. Oyunlar1 in bu kadar güzel ve kaliteli bir site olması açıkcası onları tebrik etmeye bir vesile oldu.Böylelikle bu alandaki olumsuz görüşlerimiz olumluya çevrilmiş oldu. Hiçbir zaman hiçbir şeyi boş geçmemek lazım. Aman boşver sözleri çok yanlış kanaatindeyiz. Bu sebeple çocuklarımıza özellikle oyunlar1 adresini öneriyoruz hemde şiddetle.

Şimdi bir başka gözümüze çarpan yine yukarıda saydığımız şekilde bir flash oyun içeriğine sahip site daha var. Onun içinde de meğerse moda haline gelmiş bir oyun dikkatimizi çekiyor araştırmamızda. Çocukların topçu kafalar adını verdiği oyun, 2 kişi oynanabilen eğlenceli ve becerileri geliştirici bir yapıya sahip. Özellikle çocuğunun futbol sporuna özenmesini isteyenler için biçilmiş kaftan tabiri caizse. İki futbolcunun karşılaşması üzerine kurulu oyunda, kim süreyi en çok gol atarak tamamlarsa kazanacak, algoritması üzerine kurulmuş.

Hem bundan bahsetmişken, yine çok popüler bir oyun kategorisi olan pepee oyunları aklımıza geldi. Bu yukarıda bahsettiğimiz oyunlar1 in içinde yer alıyor bu kategori. Ve oldukça başarılı flash oyunlar ile dopdolu. Biz açıkcası bu kadar pepee oyununu bir arada görmeyi beklemiyorduk. İşte hal böyleyken sizlere bir öncü olarak araştırmalarımızı tamamladık. Sizde bahsettiğimiz kriterlere göre oyun sitelerini inceleyip çocuğunuz ve kendiniz için uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Umuyoruz ki böyle kalite dolu web içerikleri her alanda bize kendini gösterir ve temiz bir internet teknolojisi kullanmış oluruz.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Oyuncakların Online Üstünlüğü" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.