Enes İLHAN\ İzmir’de Arçelik Servis Hizmetleri

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 781 14 Haziran 2014

Herkesin evinde ve işyerlerinde mutlaka birden fazla beyaz eşyaları bulunmaktadır. Sürekli olarak kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar bizlere belli başlı arızalar çıkartmakta ya da bozulmaktadırlar. Yasal şartlar dâhilinde mağazalardan ya da herhangi bir tedarikçiden alınan beyaz eşyaların en az 2 yıl garantisi bulunmaktadır. 2 yıllık süreç içerisindeki tüm arıza ve ürünün kendi kusurlarında firmalar değişim ve onarım garantisi vermektedir.

Günümüzde servis ve onarım süreleri 30 iş gününü bulabilmekte. Kullanıcılar çoğunlukta kullanmış oldukları Arçelik beyaz eşyaları, çamaşır makinesi ya da buzdolabı ürünleri gibi evlerin iş yerlerinin vazgeçilmezleri olduğu için çoğu tüketici yetkili servisleri kullanmak yerine özel servisleri tercih etmektedir. İzmir Arçelik servisi tüm İzmir’e Arçelik buzdolabı servisi ve tüm beyaz eşyaların onarımı hizmetini vermektedir. Bornova Arçelik servisi başta olmak üzere gezici servis araçlarıyla tüm İzmir’e Arçelik beyaz eşya servis hizmeti vermektedir.

Firmanın toplamda 12 aracı bulunmaktadır ve bu sebeple servis süreleri oldukça kısa olmakta. Güler yüzlü servis personeli beyaz eşyanızın tüm problemleriyle ilgili olarak size hızlı şekilde bilgilendirmede bulunacaktır. Merkezi Karşıyaka’da bulunan firma’ya mobil araçlarını hiç çağırmadan izmir Arçelik Karşıyaka servisi tabelasını gördüğünüz her yerde servis personeliyle bizzat görüşebilirsiniz. Firma düşük fiyat yüksek hizmet prensibini benimsemiştir.

Beyaz eşyaların ömrü en düşük 10 yıl olmakla birlikte her beyaz eşyanın bakımları yapıldığı sürece kullanım ömrü en az 1,5 kat artmaktadır. İzmir’de tüm bölgelere hizmet veren izmir Arçelik servisi Narlıdere, Buca, Karşıyaka Arçelik servisi başta olmak üzere geride kalan tüm ilçelere de saatler içerisinde müdahale etmektedir. Unutulmaması gerekir ki beyaz eşyaların tamir süresi Arçelik ürününüzün arızasına göre değişebilmektedir. Herhangi bir elektronik arızası olan ürünler çok kısa sürede tamir edilebilirken, deforme olmuş ya da herhangi bir parçası kırılmış olan ürünlerin tamiri daha uzun süreler alabilmektedir.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Y London Saatleri Yaza Damgasını Modasaat.com ile Vuruyor!" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?