Enes İLHAN\ İyi ki Tanıdım Seni Sevgili !

Öyle İşte.. 2 yorum 2.732 23 Eylül 2011

Keşke hayatıma hiç girmeseydin. Keşke bana iletişimden o mesajı atmasaydın. Keşke beni tanımak istemeseydin. Keşkeler keşkeler hergün biraz daha keşkelerle geçen hayat.. Bazen diyorum ki aşk çok güzel sevilmek çok güzel ama bazen de bunları nasıl söyledim diye kendimden nefret ediyorum. Abi neden üzülen hep iyi insanlar oluyor ? Neden kötü insanların yaptığı kötülük onların yanına kalıyor ? Hayır biri de çıkıp dese ki: ‘Yok kardeş yanılıyorsun. Ben çok ah ettim ahım tuttu şimdi çok mutluyum‘ Yok abi yok bunlara bir şeyde olmuyor. Boşver olmasın ben artık takmıyorum zaten. Sevmenin bu kadar zor olacağını tahmin etseydim sever miydim hiç ? Ama ben gerçek sevgiden bahsediyorum hani şu hiç gerçek olmayan şeyden. Hoş artık gerçek sevgi,aşk yok biz sadece yine kendimizi kandırmaya devam ediyoruz.

Bugünlerde bu SEO kavramına o kadar küfrettim ki belki de hiç bu denli nefret etmedim kendisinden. Keşke google‘dan o zıkkımı aradığında ilk sırada çıkmasaydı sitem, sende girmeseydin siteme. Hayatımda hiç kimse olmayacaktı. Ben kimseyi sevmeyecek, kimseye canım cicim demeyecektim. Ama sen geldin ya içine sıçtın hayatımın. Senin o davranışlarınla kendime bile inanamayacağım şeyler yaptırdın bana. Keşke sevmeseydin beni ve sevmeseydim seni. Hani yaşanması gerekirmiş bazı şeylerin. Yaşadım aha ne oldu ? Olan onca şey bana oldu.. Düzenimi mahvettin, gecelerimi gündüzlerime karıştırdın.

Ders esnasında senden gelen bir mesaj beni tekrar derse bağlıyordu oysa bağlamaz olaydın. Ben sensizliği bir an, bir saniye ve saniyenin yüzde biri kadar düşünemezken sen bana sensizliği işkence eder gibi yaşatmayı başardın. Tebrik ediyorum istediğini aldın, beni ahtapot’un kollları misali dört bir yanımı zehrinle sardın. Ama bilesin ki sevgili ben seni elime geçirdiğimde bu dünyada veya diğer dünyada kendi sevgimle boğacağım. Beni kandırdın beni üzdün beni yaraladın ama bak ben dim dik hâlâ ayaktayım. Nasıl ayakta kaldığımıda biliyor musun ? Allah’a inanmamla ona güvenmemle şu an ayaktayım ve yatalak değilim çok şükür.

Hayallerim,heyecanlarım,seninle birlikte olarak geçireceğimiz güzel günlerin hesabını yaptığım dakikalarım ve bir çift takılacak yüzüğüm vardı benim. Yüzüğü kendi parmağıma değil de boynuma takacağım aklıma hiç gelmezdi. Her hayalimde bir kez daha boğuldum. Her işlediğim günahta biraz daha yandım. İyi ki tanıdım diyorum seni çünkü gerçek yüzünü gösterdin bana. Senin ne kadar acınacak biri olduğunu anladım. Ama bana ne yaptığını henüz anlamış değilim aradan geçen onca zamanın ardından. Söyler misin sevgili ne yaptın bana ? Bari son kez bana bunu söyle ve git. Ben neden unutamıyorum seni ? Neden tanımadığım insanlarda senin yüzünü görmeye başladım ? Ve ben neden seni unutmak istedikçe sen kendini hatırlatmaya çalıştın ?

Biliyorum belki sen bu konuda hiçbir şey yapmadın ama ben yapacağımı yaptım. Ne yaptım biliyor musun ? İnsanlara güvendim,inandım. Ama sen beni öyle bir salladın ki bırak uçurumu everest’den atlamaktan beter ettin beni. İyi günlerin hatrına mı yanayım kötü günlerin zulmüne mi ? En iyisi ben seni hiç tanımamış gibi davranmaya devam edeyim. İnsanlara güvenmeden önce 3 kere düşüneyim. Yada düşünmeden hiç kimseye güvenmeyeyim ve inanmayayım. Herkesi kendim gibi görmeyeyim. Görünce de onlara inanmayayım yada dur dur şakacıktan da olsa inanayım.

En Dipnot:Bu isyanlarım Allah’a değil kullara’dır yanlış anlaşılmasın.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Dikiş Tutturamamak.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

aşuk paçi
3 Şubat 2013 - 00:44:15

sevgi yalan aşk Yalan herşey yalan bu dünyada…
insan onu kim sevmezse kim ona değer vermezse gidip ona aşık olur ama onu seven kişiyi hiç takmaz ama bilmezlerki senin sevdigin degil seni seven daha cok mutlu eder seni HAYAT KOSKOCAMAN BİR YALAN sadece …

3 Şubat 2013 - 01:06:19

Seninde kalbin yaralı anlaşılan.. Söylediklerine hak veriyorum. Kim seviyorsa ona değer verilmiyor artık. Bu dünyada afedersin ama yalancı, düzenbaz, sahtekar olursan kazanırsın ancak. Bunun dışında sevmeyi aşkı milletin ağzında sakız gibi dolanmasını lanetliyorum. Aşk’ı zaten geçtim onun olduğuna inanmıyorum da insanlar bari sevgiye önem verse. Ben inanmıyorum kimsenin bu devirde birbirine aşık olurcasına her şeyi ona feda ederek sevdiğine. Ama sevmek biraz daha yakın gibi. Hoş ona da inancım kalmadı artık.. Bu arada yorumun için teşekkür ederim, iyi akşamlar.