26 Mart 2017: Pazar
Gölge

İsrail’i Boykot! {Mim Dalgası}

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Kendimce 7 Ocak 2009 11 5.304  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

E-miray’dan gelen “İsrail’i Topluca Boykot” mimine ithafen..
Mim sonunda İsrail ürünleri biter mi bilmiyorum ama 5 tane de ben yazayım…

İşte İsrail’e ait 5 ürün:

Bunlar gibi 100’lerce ürünleri var.Lütfen çarşıdan marketten bir şeyler alırken bu listelere bakıp,ondan sonra alalım.Elimizden geldiğince almamaya çalışalım,hatta hiç almayalım.

Bu Mimi Orjinal Delikanlı‘ya gönderiyorum..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Daha Ne Kadar Görmezlikten Geleceğiz ?" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

11 Yorum Yapılmış

 • Miray ABRAVCI

  Tepkin ve ilgin için çok teşekürler. Belki şu an elimizde israile ait ürünler vardır. Ama bundan sonra hiç olmazsa birşeyler alırken iki defa düşünelim. Ölen Filistinli kardeşlerimizi düşünerek hareket edelim. Her zaman dediğim gibi amacımız en azından safımızı belli etmek. Mazlumun yanında olduğumuzu göstermektir.

 • Enes İLHAN

  @Miray ABRAVCI Asıl ben teşekkür ederim bu elinden geldiğince tepki gösterdiğine.İnşallah mim sonunda tüm İsrail ürünleri tanınırda boykot daha hızlı bir şekilde devam eder…

 • Ahmet Uluışık

  birde coca cola vardı onu da eklersen tam olucak gerçekten böyle bir konuya değinmişsin bunu insan olmayan okusun birde…Lanet İsrail hükemti ve ordusu kendi başlarına hareket ediyor bunlar serefsizler…..Yakında İsraili’in ipi çekilicek Adamların 2 milyon kadar nufusları var 900 tane savaş uçakları var tam olarak bilmiyorum ama hep üst seviye uçaklar..ona bakılırsa bizim ordumuzdada var kendi tankımızı helikopterimizi silahımızı yapıyor f-35 te 2012 de elimizde olucak daha ordunun açıklamadığı silah ve teknolojiler var ama bakmayın siz bizim herşeyimiz var..

 • GM

  Halkımızın tepkisi, Başbakanın Davos’taki resti ve boykot… Türkiye bu kadar çabalarken Araplar nerde ne yapıyorlar? Biz bu kadar uğraşırken o kadar Arap ülkesi kendi soydaşlarına destek olmuyor. Yine de biz insanlık namına tepkimizi koyuyoruz; onlar utansın!

 • Anonymous

  ben boykotun bir çözüm olduğunu düşünmüyorum. boykot yapmamız israile aşırı bir zarar sağlamayacak; ama buradaki fabrikalar kapanınca zaten yarısından fazlası aç olan milletimizin tümü aç kalacak!

 • Anonymous

  israil bundan önce de aynı israildi.. şaşırmadım ve zaten bir- iki yıldır coca cola, mc donalds, gibi markaları kullanmıyordum. Ama umarım, bu olayla boykot dalgası kitlesel ve daimi olur. Maalesef medya bu tepkilerin yine yanında olmaz, gereken desteği yine vermez diye düşünüyorum. zira onlar da israil kuruluşu olmasa da güçlü olanın kölesi- emireri konumundalar. umarım çabanız, çabamız bu sayfalarda ve geçici kalmaz.Herkes çevresindekilerle düşüncelerini ve bu markaları paylaşsa, ikna yönüne gitse bile kardır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir