Enes İLHAN\ İsmail Baki TV

TeVe 5 yorum 4.336 25 Haziran 2012

Kendisini ilk arkadaşımın tavsiyesiyle youtube’da gördüğüm ve videolarını izlerken kahkalara boğuldum bir kişilikten bahsetmek istiyorum; İsmail Baki Tuncer 🙂 Belki daha önce duymuşsunuzdur fakat ben daha 1 yıl olmadı onu tanıyalı. Daha önce nasıl görmemişim diye kendime sormadan da edemedim açıkçası.. Türkiye’de hep yetenek denince artık taklit’ten başka bir şey yapılmaz oldu. Keşke adam akıllı yapabilseler de göz zevkimiz bozulmasa ! İşte derken sonra İsmail Baki’yi gördüm ve hemen hemen tüm videolarını izledim. Adam gerçekten kendini taklit konusunda mükemmel yetiştirmiş.

Sanki Yavuz Seçkin yetiştirmiş onu. Çünkü çoğu video da yanında Yavuz Seçkin vardı. Beni özellikle Aziz Yıldırım taklitleri kahkalara boğdu. Yani o kadar güzel yapıyor ki taklitini gerçekten o yapıyormuş sanıyorsunuz 😀 Geçen de Fox TV‘de gördüm sonunda yeteneğin farkına varmışlar ki artık program yapacak.

Bu beni çok sevindirdi ama malesef ben izleyemeyeceğim 🙁 Her neyse artık Temmuz’da İsmail Baki Tuncer’i türlü türlü kılıklarla izleyebileceksiniz . Buradan programın sayfasına gidebilirsiniz. Aşağıda da programın fragmanı var. İzleyin gülmek garanti 🙂

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Keyifle İzlediğim Dizi: Seksenler" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

murat
25 Haziran 2012 - 18:39:29

Ismail baki yavuz seckin in yaninda yetismedi, yavuz ismail den bir çok sey ogrendi.ismail baki eskiden katildigi bir çok yetenek yarismasini kazanmis.yavuz ismail in yaninda dusuk seviyede ve kalitesiz kalir.katildigi programlarda bunu ozellikle belirtti.kimse ustam degil dedi.o konuda haksizlik yapmayalim.Ismail hakettigi yere gelecektir.

25 Haziran 2012 - 20:05:59

Gerçekten çok komik birisine benziyor. Umarım başarılı bir taklitçidir… Allah yolunu açık etsin canım abim:)

27 Haziran 2012 - 16:47:41

@murat,
Ben zaten konuda “sanki” kelimesini kullandım ve bilmiyordum. Bu konuda hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

29 Haziran 2012 - 16:33:23

Koptum ya Enes abi 🙂

1 Temmuz 2012 - 22:05:12

Her ne kadar fragmanda saçma gibi görünse de bende merak etmedim değil doğrusu. İzlemeye çalışacağım 🙂