Enes İLHAN\ İngilizce Özel Dersi ile Hayatınızda Olacak Değişimleri Biliyor musunuz?

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 265 5 Nisan 2017
formula-lingua-duvar-logosu

Bir yabancı dil öğrenmenin gerekli olduğunu kabul edenlerden misiniz? Kişisel gelişiminizde uzmanların katkılarının önemli olduğunu düşünüyor musunuz? Öyleyse belki de çanlar İngilizce özel ders için çalıyordur. Koşuşturmanın içerisinde kaybolan hayatlarımıza bir nefes aldırmak için küçük molalar veririz zaman zaman. Bu kez nefes sizi hayatta tuttuğu gibi bilgilendirse ve hayata dair bakış açınıza farklılıklar katsa fena mı olur? İngilizce özel dersi hep erteleyenler için de mükemmel bir fırsat.

gefco-kurumsal-ingilizce-dersi

Dil Asla Değer Kaybettirmez

Bir yatırım aracı olarak ele alındığında insan, altın ve dövizin gerisinde kalabilir ama kendimize yaptığımız yatırımın geri dönüşümü hem kendimize hem çevremizedir. Bu nedenle sosyal bir varlık olarak bizler iletişimimizi kaliteli ve güçlü şekilde sürdürdüğümüz sürece yaşadığımız çevreyi de güçlendirici özelliğe sahip olabiliriz.

fransizca-ozel-ders-ogrenme-sinifi

Hayatınızda Bir Artıya Daha Yer Verin

Kariyer planlamanızda eğitiminiz ve ufkunuz kadar yabancı diliniz de etkilidir. İşiniz de ne kadar iyi olursanız olun yabancı diliniz yoksa tıkanmamanız mucizelere kalır. İyi İngilizce ile taçlandırılmış bir iş planı sizi düşündüğünüzden çok daha yukarılara taşır. Haklı gururunuzu yaşarken basamakları tırmanmanın keyfini sürersiniz.

Hangi yaşta olursanız olun heybenize katacağınız yeni kelimeler hayatınıza değer katar. İkinci bir fikir, yeni bir perspektif kazandırır. Dünya’nın küçük bir şehre döndüğü 21. yüzyılda siz de harekete geçip heybenizi genişletin. İngilizcenin açabileceği kapıları aralayın.

ogrenciler-ingilizce-ogreniyor

İş İşten Geçti Demeden Geçmez

İster kariyerinin başında bir üniversite öğrencisi olun, ister emekliliğin tadını çıkaran bir duayen. Siz kendinize bir sınır koymadıkça dil öğrenmenin de sınırı olmaz. Hayalleriniz yaşadıkça, nefesiniz ciğerlerinize dolduğu müddetçe ruhunuz kelimelere mutlaka kollarını açacaktır. Yeni bir dil öğrenerek tek bir şey yapamazsınız, o da kendinize zarar vermektir.

Nereden Özel Ders Alınır?

İngilizce özel dersi kadar bu dersi alacağınız kişi ya da kurum da önemli. Tabi ki şansa bırakılamayacak kadar kritik olan bu konu için kalitesi ve tecrübesiyle Formula Lingua, size ‘iyi ki’ dedirtmek için gereken tüm vasıflara sahip.

Kadıköy’deki Formula Lingua yabancı dil kursu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa birbirinden değerli içerikleri barındıran http://formulalingua.com/blog/ resmi bloğunu ziyaret edebilir veya sosyal medya sayfalarını takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/formulalingua/

https://www.instagram.com/formulalingua/

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Bilgisayar Toplamak için En Doğru Adres: ITOPYA" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?