24 Mart 2017: Cuma
Gölge

İndirLine – Türkiye’nin Program İndirme Hattı

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Tanıtıcı Yazılar 15 Kasım 2012 0 1.439  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Program, oyun açıklamalarının ve ücretsiz deneme versiyonlarının yer aldığı ve kurulumlarıyla birlikte kullanımları ile ilgili video tanıtımı hazırlayan İndirLine, Türkiye’nin program indirme hattı sloganıyla bir süre önce program indirme sitesi olarak açılmıştır. Ziyaretçilerine güvenli ve hızlı bir şekilde program, oyun, driver indirme imkanı veren indirme sitesi devamlı olarak güncellenmekte ve gelişmektedir. Popüler programlar arasında yer alan ve en iyi web tarayıcısı olarak da bilinen Google Chrome indirebilirken eğer isterseniz vazgeçilmez anlık mesajlaşma programı olan Skype indirebilirsiniz. Kullanıcılarına genel yapısı itibariyle indirme hizmeti veren site takip edilesi güçlü bir program indirme sitesidir.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Strateji Oyunları" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir